Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Veletek is megtörtént már,...

Veletek is megtörtént már, hogy valamire úgy emlékszel, mintha már megtörtént volna? És percre pontosan ugyanugy történt minden?

Figyelt kérdés
Nálam elég gyakran előfordul,hogy beszélgetünk,és nekem az rémlik,mintha ez már egyszer (vagy már többször is) megtörtént volna,és minden ugyanugy történik,minden mondat egymás után rémlik az agyamban.De van úgy,hogy pl. megyünk valahova,vagy mittudomén,és a cselekmény is mintha már megtörtént volna...
2011. jún. 10. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, de egy csomó ilyen dolog azért van, mert a látóidegek a corpus callosumban átkereszteződnek, egy részük megy tovább a látókéreghez, másik részük viszont alsóbb kérgi területekhez. Így leheteséges pl. nem tudatos látás egyes látókérgi betegségeknél. De ha valakinek a szeme miatt nincs látása, akkor ez nála sem fog működni. Kell hozzá a bemenet.
2011. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én, nem is olyan rég; néhány órával ezelőtt vetettem kérdésbe valami hasonlót, s írtam le a a tapasztalataimat, részletesen ("Ezotéria - Egyéb kérdések" kategóriák alatt) - remélem érthető mód! És, bár nem tudom, hogy ugyanarról a jelenségről beszélsz-e te is, mint én, azért örülök, hogy nem vagyok teljesen egyedül!
2011. jún. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :DD
2011. jún. 14. 19:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha pontosan ugyanúgy, akkor nem ez nem deja vu, igen velem is volt már, nem kell túl parázni, semmi speciális, sok emberrel van ilyen :)
2011. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Synesztro válasza:
Nem tudom ki tudja de gyerekkorban vannak olyan érzékeink amik felnőtté válással elmúlnak!Nekem pl régen mikor úgy félálomban vtam szinte tisztán egész események zajlódtak le melyekre csak 1-2 napig emlékeztem de aztán 1-2 hónappal!!később be is következtek a lényeg hogy változtatni nem tudam rajtuk!(pl.láttam leesni 1 tollat és láttam a környezetét is, aztán 2hónappal később a matekházit próbáltam bepótolni suli előtt és anyám rámnyitott nekem meg ilyedtemben esett ki pont úgy a toll ahogy azt előre láttam)!Ez mára már elmúlt de még most is van sokszor Dejavu érzésem mintha már megéltem vna pillanatokat!Sztem ez gyerekkorral múlandó érzék lehet.
2011. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!