Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha próbálok sokat mozogni egy...

Ha próbálok sokat mozogni egy héten, akkor elkerülhető, hogy nagyobb mértékben meghízzak a dohányzásról leszokás után, és felgyorsítsam a lassuló anyagcserémet?

Figyelt kérdés

Még csak 2 napja nem cigizek, 8 év után. Napi fél dobozzal szívtam "csak", nagyon-nagyon szeretném lerakni, bár ISZONYAT nehéz, mert sokszor elkap az inger, h akarok egy cigit!!! DE nem érdekel...Én már nem dohányzom!:-)

Szeretném,ha nem híznék, szerencsére szeretek sportolni, igaz kevés az időm, de próbálok sokat futni és DVD-re tornázom, kardiózom. Az étkezésre odafigyelek, vacsira saláta, az édességet nem szeretem. Így vajon elérhetem, h ne hízzak?? (Egyébként szerencsére nincs falhatnékom, nem nassolok, ha rám jön az "ideg" inkább rágózom)Viszont azt megfigyeltem, h rengeteget iszom, ami eddig nem volt jellemző...Ettől néha már lufinak érzem magam. :-))


2011. márc. 8. 21:13
 1/2 Olga néni ***** válasza:
A sok folyadék bevitel nem baj (hacsak nem csupa cukros üdítő). Heti háromszor minimum 20 perc edzés, és nagyon fitt leszel. Látom a kajára odafigyelsz, ez jó! Sok sikert, kitartást, ne add fel! Tetszik, hogy vannak ilyen emberek!
2011. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, nem fogsz hízni. A több folyadék esetleg okozhat súlynövekedést, de ez csak víz, és a meleg közeledtével egyre több folyadékot igényel az ember egyébként is.


HAJRÁ!!!

2011. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!