Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Dohányzásról leszokás. Segíthe...

Dohányzásról leszokás. Segíthet a Vonzás Törvénye?

Figyelt kérdés

Leszoktam a dohányzásról 1 hete, akkor szívtam el 2 nap alatt egy dobozt, azelőtt 2 hétig nem dohányoztam.

Visszaestem, és most megint úgy érzem, hogy megőrülök egy cigarettáért.

Nagyon félek, hogy megint visszaesek, pedig olyan szép eredmény volt a 2 hét nemdohányzás.

Bármit megtennék, hogy sikerüljön!

Tudom ilyen esetben használni a Vonzás Törvényét?

Tud ez segíteni, hogy erősebb legyen az akaratom?

A válaszokat előre is köszi!


2011. aug. 5. 15:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nálam a fokozatos leszokás nem jött be...elhatároztam anno, hogy ok ma már csak 8 szál, holnap már csak 6 és így tovább...ebből az lett, hogy 4 alá sose mentem, mert mindig azt mondtam magamba, hogy jó ma szívok egyel többet , majd holnap 3-al kevesebbet szívok...persze sose jött be. Ezt látta a párom is, hogy minden nap számolgatom a cigiket és alkudozok magammal és akkor mondta, hogy úgysem tudom letenni...és akkor volt, hogy mérgemből kidobtam a maradék cigimet és elhatároztam lesz ami lesz többet nem gyújtok rá, csak azért se.

Nyár elejétől fogva nem dohányzom és mára már nem is kívánom :)

2011. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az elso valaszhoz:fokozatosan leszokni nem lehet a dohanyzasrol,en 8evig dohanyoztam,most mar harom honapja,hogy letettem,es egyik naprol a masikra,maskepp nem lehet leszokni.Csak akarat kell hozza semmi mas!!!
2011. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is egyik napról a másikra tettem le.Nem jó ha csökkented az adagot mert úgy nem fogsz leszokni.Én pl elkezdtem a testépítéssel foglalkozni, és már 3 éve nem cigizem, sőt nem is értem hogy hogyan tudtam azt a szart szívni.

Pedig 20 éven keresztűl nyomtam.

2011. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én olyan 6-8 évig dohányoztam, arra a szintre jutottam, hogy a napi 1 doboz volt nekem a "normális".

Körülbelül 2 hete tettem le, de valahogy nem is hiányzik. Az elején pár napig nehéz volt, de mostmár semmi bajom.

2011. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én is nagy dohányos voltam!Egyik napról a másikra letettem,még az akkori barátnőm is azt hitte hogy nemfogok leszokni!Én nemhasználtam semilyen tapaszt vagy rágót ,mert amikor ezekkel próbáltam leszokni mindig bennem maradt a hiány érzése!Minden nélkül gyerekjáték volt az első két hét,és azután már időszakok voltak amikor jobban megkívántam.Míg el nem telt egy év ,mindig bennem maradt az a z érzés ,hogy bármelyik pillanatban rágyújtanék,de ez egy év után teljesen eltűnik!Én amire rászoktam helyette azok a füstölők és a sóspálcikák!Ja meg picivel többet ettem!Megéri leszokni,sokkal jobb a kondim ,jobb az ágyban is a teljesítményem,nem vagyok büdös,és hónapok végén egykétezer forintal több marad a kasszámban olykor.Legyél kitartóbb és ne engedj a körülötted lévő emberek szemétségeinek!!!Ja igen és mivel idegesebb voltam leszokásomnál ezért beszereztem egy csi-kung golyókat(tényleg jó).Sok sikert!

Üdv!

2011. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma még én vagyok a nyerő, nem a cigi!!!

Húha, kezdem azt hinni, hogy olyan lesz a leszokás, mint az Anonim Alkoholistáknál.

"Csak 24 óráig bírjam ki."

Mindegy!

Sokat segítettetek, és tudom, hogy nemdohányzó leszek hamarosan!

Csak nagyon nehéz!

Még egyszer nagyon köszönöm!

2011. aug. 5. 20:44
 17/20 anonim ***** válasza:

UI:Én is hülyeségnek tartom a fokozatos leszokást!Én amikor úgy probáltam leszokni ,hogy nikotinnal potóltam a hiányt ,jobban éreztem a cigi hiányát ,mint mikor minden nélkül le tettem egyik napról a másikra,és ehhez csak tényleg annyi kell ,mikor felkelsz ,hogy nem gyújtasz rá és sose unatkozzál!Találj ki magadnak hobbit ,menj el sportolni!

Még 1xer sok sikert!

Üdv!

2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha már ezotériába írtad, ak kivételesen kapsz egy ide illő választ:

Az agykontrollban direkt használható egy szokáskontroll, ami akaraterő nélkül éri el, h megutáld a cigit.


Töltsd le domján laci agykontroll tanfolyam könyvét, v vedd meg, de a legjobb, ha lmész a tanfolyamra.


Ez a módszer úgy szoktat le, h az agyadba programozod a cigi nélküli élet pozitívumait, és így a késztetéseiden felülkerekedik a sok jó, amit cigimentesen átélhetsz.


Nővéremnek már bevált, én szept 5-ére tervezem a leszokást, és tudom, h sikerülni fog.

2011. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem már ez a sok pozitív válasz is erőt kell adjon neked, mert mások is meg tudták tenni, nem is kevesen. Az agykontrollnál pedig arra kell gondolni, hogy milyen előnyei vannak a nem cigizésnek, így kell magad elképzelni, átélni hogy mennyire jól érzed magad mikor rendesen kapsz levegőt stb. Persze, hogy tud segíteni hiszen a cigiről való leszokás is csupán annyi hogy kigondolod és véghez viszed! Egyik napról a másikra kell és lehet leszokni. Az új melóhelyemen 7órán keresztül nem cigizhetek és nem is hiányzik mert az agyamat lefoglalom tök más dolgokkal. Csak az agyad kívánja nem a tested ez egy rossz szokás szó szerint!
2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én mikor leszoktam ,ezáltal elértem hogy 2 barátom is letegye ideiglenesen a cigit ,mert látták ,hogy nekem is sikerült!Pedig ők is azt hitték ,hogy nem fogok! :)


Sok sikert!

2011. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!