Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Végigcsináltam a 21 napos...

Végigcsináltam a 21 napos pénzmágnes meditációt, és semmi. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eleve hogy lehet ez...?:(

Ráadásul még lottóztam is egyszer a 21 nap alatt (egy számot találtam csak el).


Mit mondtok erre?


Köszönöm, kedves agykontrollos társak!


2011. aug. 22. 22:47
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
60%
Próbálkozz a munkával!
2011. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Na, most, ez egy agykontrollos rész az oldalon belül. Akinek láthatóan halvány lila gőze nincs, miről van szó: Minek ír?:S


Mindemellett megértem a helyenként gúnyos válaszokat. Ez alapján munkakerülőnek tűnhettem. A helyzet ennél árnyaltabb. Ez nem tanfolyam volt (mint korábban nagy tudásúak vélték), ez egyfajta agykontrollos meditáció. Ami esetében nem jött a kívánt hatás, kérdésem ezt hívatott tisztázni agykontrollos társaimmal. Mint mondtam, nem baj, ha más is ír. Legalább beszélgetünk egy jót, de ti, nagy egysoros megmondó emberek, kik az élet rögös útjain fene bölccsé értetek... Menjetek a fenébe!


Köszönöm annak, aki normálisan tudott a kérdéshez állni, sőt, még biztató példával is előjárt az elme hatalmáról.

Mi tudjuk miről van szó...;)

2011. aug. 28. 10:57
 33/35 hanbaekyoung válasza:
48%

Nos, én azt hiszem, hogy ezzel a "21 napos" dologgal azért akad egy kis gond... Maga az elképzelés jó... De az, hogy 21 nap alatt működni fog, az hülyeség.

Miért mondom ezt? Azért, mert több időre lenne szükség?

Nem!

Ha tökéletes hittel (vagyis TUDVA) volnál képes posztulálni (realitásként előrebocsájtani) a célodat, akkor az, AZONNAL meg is valósulna...

A gond az, hogy nem hiszel (vagy helyesebben: nem TUDSZ!)

A szkeptikusoknak figyelmébe ajánlom, hogy TUDNI bármit lehet...

Na most, ha fogod magad, és "elmész dolgozni" akkor csak még több problémát fogsz okozni magadnak ezzel, mert a Te céljaid szerintem többek ennél...

Jómagam régóta foglalkozom ezzel a problémával... Szerintem, megvan a megoldás a gondodra! (És még mielőtt a cinikusok megszólalnának! Nem kerül egy forintodba sem...) Vedd fel velem a kapcsolatot... Nekem van néhány ötletem.

2011. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Halihó!

Írtam neked privátot. Még tegnap.

Írd meg akkor a dolgokat, javaslatokat, amiket említettél, légy szíves. Csüttől néhány napig nem leszek netközelben, de amint megjövök felelek...


Köszönöm!


S üdv:)

2011. aug. 31. 19:31
 35/35 anonim válasza:
Ahogy én tudom, az agykontroll nem a sorsodat írja át olyanná, hogy a lottón kihúzzák a szelvényedet, hanem a te hozáállásodat, motivációdat, tudatosságodat növeli, és programozza át. Amit ha jól használsz vonzod a pénzt mint a mágnes. Nem lehet hogy az alapgondolatát értetted félre ennek a pénzmágnes dolognak?
2013. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!