Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Végigcsináltam a 21 napos...

Végigcsináltam a 21 napos pénzmágnes meditációt, és semmi. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eleve hogy lehet ez...?:(

Ráadásul még lottóztam is egyszer a 21 nap alatt (egy számot találtam csak el).


Mit mondtok erre?


Köszönöm, kedves agykontrollos társak!


2011. aug. 22. 22:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
mért vagyok gyanús??
2011. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
OFFolsz, inteligensen írsz (udvarias vagy, manipulatív) és korrekt válaszokat jelentetnél.
2011. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
na jó, többségében korrekt válaszokat...
2011. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
A válaszokat olyan emberek írják akik nem a téma szakértő nem "agykontrollosok" és így nem tudnak válaszolni a kérdésre normálisan.
2011. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
63%
Igen szimplán realista emberek, akik nem hisznek az ilyen hóbortoknak, hobbi szinten azt csinál az ember amit akar, de ne ilyenre alapozza már az életét könyörgöm.
2011. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy valaki realista engem és a kérdezőt hidegen hagyja a kérdezőnek a NORMÁLIS odaillő válaszra van szüksége! Arra alapozza az ember az életét amire akarja és jónak látja neked abba SEMMI hozzászólásod nincs!!!!Ez kb. olyan hogy egy hívőnek azt mondod a te "realista" fejeddel, hogy nincs Isten pedig szerinte van fölösleges ilyeneken veszekedni elhiheted! Ja és a GYIK szabályokat is be kell tartani!!!
2011. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Én nem szólok bele, de tudni kell a két dolgot ketté választani, mielőtt az ember kárára megy a dolog.

Semmi se fog az ember ölébe esni, főleg a mostani időkben. Mindent magunknak kell megszerezni. Attól tartok félreértesz és nem tudod több nézőpontból is felfogni a dolgokat.

2011. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szóval se mondtam a hit felesleges, csak tanácsot adtam.
2011. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Mind egy nem töröm magam rajtad! :D

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:17

2011. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hazaértem...:)

Na, még egy kérdésemre sem érkezett ennyi válasz. Meg is lepődtem.

S nem jelentettem én senkit, szívesen meghallgatom bárki véleményét, beszélgetünk egy jót.


Bár valóban agykontrollosok véleményét vártam elsősorban, mert aki nem az, az nem csak a pénzmágnest, az egészet elve hülyeségnek tartja.

Szóval lehet kiemeltetem majd a kérdést, hogy írjanak a Silva-módszer hívei.


S még annyit, hogy nem vagyok teljesen elvarázsolva, nem erre alapozom az életem. Bétában cselekszem. Pont ma voltam például egy tanfolyamon...

Csak azt mondom, jó ilyesmivel is gyarapítani az életem. Illetve elkezdésben segít... Legalábbis azt várom:)


Céljaim vannak ugyanis!


Ui.: Köszönöm az eddigi válaszokat is!

2011. aug. 23. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!