Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet-e titkos üzenetet...

Lehet-e titkos üzenetet küldenki a papagájomnak? (magyarázat alul)

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy a papagájom beszéljen de nem megy: mondogattam már sokszor neki hogy répa meg minden de nem is figyel. Titkos üzenetettel rá tudom venni hogyha kimondom azt hogy répa akkor utánozza?? vagy ha nekem nem sikerül egy gyakorlott agykontrollost megkérhetnék hogy vegye rá a papagájomat titkos üzenettel??????
2011. okt. 23. 11:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazábol ha beszélek a papagájomhoz akkor azért nem figyel rám mert vagy a tükörnél nézi magát vagy lemegy a földre és kapar nem tudom miért... Valaki tudja??
2011. okt. 23. 15:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Sztem önbizalomhiányos, azért nem mondja. Raccsol, nem tudja kimondani a r hangot, ezért szégyenkezik. Tanítsd olyanra, amiben nincs r.
2011. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

csak mert sztem úgy kell tanítani ahogy egy kisgyereket is..szóval ha már anyuka vagy akkor anyira nem lesz nehéz..

ha meg nem..akkor nagyon sok törődés kell neki, és mielőtt odaadod neki mond hogy répa.


a titkos üzenetet akkor érdemes mikor alszik a madár, akkor ő is fogékonyabb..és csak pozitív gondolatokat küldj..esetleg egy répa képét is a szóval.

2011. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt már csak a Reptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) segíthet, kérd meg őket.
2011. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 oktober15 válasza:
Ugye nem gondoltad komolyan?
2011. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!