Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A gyors hipnózis igaz lehet?

A gyors hipnózis igaz lehet?

Figyelt kérdés
Láttam a Keith Berryt a tv-ben ahogy odamegy egy emberhez és hozzá sem ér csak mond pár szót neki és már hipnózisban is van. Ez igaz lehet? mert szerintem nem
2012. jan. 1. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki:menj oda egy emberhez motyogj neki pár szót és üss a vállára(vagy a fejére).Utána ő fog motyogni valamit,téged ne érdekeljen az,aztán üss megint rá egy párszor,azután már ő fog hipnotizálni téged.
2012. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Nem hiszem, hogy létezne ilyen.
2012. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz, csakhogy azok az emberek már korábban hipnotizálva voltak és azt a szuggesztió kapták, hogy xy szavakra, kézmozdulatokra rögtön transzba essenek.

Bár lehet, hogy abból a műsorból ennyi sem igaz, de létezik ilyen. Olvasd el Kurt Tepperwein - a hipnózis magasiskolája c. könyvet, abban sok ilyen és ehhez hasonló kísérlet le van írva.

2012. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mythbustersben is volt egy rész amiben a hipnotizálás pár másodpercig tartott. Ezt a Keith Berry-s műsort viszont még nem láttam.
2012. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előtte a legmegfelelőbb alanyokat kell kihívni. Lehetőleg szeressen szerepelni, legyen nyitott és engedékeny, AKARJON megfelelni a hipnotizőrnek.

Gyors hipnózist sem lehet alkalmazni olyanon, aki nem akarja. Hipnózis nem akaratátvitel, hanem megengedő utasítás. Viszont, ha valaki AKAR szexelhet úgy akárkivel, hogy ne emlékezzen, vagy ájukhat el, vagy ha gátlástalan, akkor jó alany. Visszaélni is úgy lehet, ha az illető megengedi ezt. Ha bármi olyan történik, ami az alany elveivel nem egyezik, kijön a hipnózisból. Vagy ha elesik, megsérül, ösztönösen kijön belőle.

2012. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!