Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki szokta alkalmazni a...

Valaki szokta alkalmazni a vonzás törvényét? Hogyan? Tényleg sikerül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Igen. Néhány éve ismerem a Titkot, s próbálom is alkalmazni, de őszinte leszek nincs elég akaratom hozzá. Néhány dolog bejön, de ezek azoknak is bejönnek, akik nem ismerik a titkot, de bazi nagy akaraterejük van. Pl.: a lottózást hiába is próbálnánk, nem fog bejönni. Csak akkor érhetünk el valamit a vonzás törvényével, ha a közeli jövőre nézve célokat tűzünk ki, s ha nagyon akarjuk azokat, azok bejönnek, biztosan. Pl.: üzlet, szerelem, esetleg több pénz. Ezeket, ha akarjuk erősen, és terveink is vannak, azaz a vonzás törvénye által terveink születnek ennek elérésében, elérjük őket. Lehet, már nem is emlékszünk majd rá, hogy alkalmaztuk a vonzás törvényét, amikor már elértük célunkat. Szép feleségem, két tündéri kislányom, két vállalkozásom van. Ezt akartam igazán. Ezek mellé már nem is kell lottóznom. A főnyereményt vonzottam magamhoz: a boldogságot! Üdv mindenkinek: sztarapro
2012. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...

Nem tudom, mennyire működik.

A pozitív gondolkodás az működik, ez tényleg igaz.

Minél jobban kattogsz egy problémán, és minél többet ismételgeted, annál rosszabb lesz.

Ha lazán állsz mindenhez, akkor sokkal jobban sikerülnek a dolgok.


Viszont volt egy dolog az életemben, amit nagyon-nagyon-nagyon akartam, ez egy külföldi munka volt konkrétan, és hiába akartam iszonyatosan: Nem jött össze!

Sőt! Úgy tűnik már, hogy jó darabig nem is fog.

Pedig a Titok nélkül is mindig a fejemben volt a dolog, állandóan erről képzelegtem, hogy "de, jó lesz, ha...", tettem is érte, nem is keveset.

Angolból így is volt felsőfokúm, de még jobban "ráfeküdtem", angoloztam, mint a gép, svédül is meg tudom már értetni magam, tehát nem vártam a sült galambot, és mégse jött össze...

Nagyon letört ez a dolog, hogy az igazat megvalljam, de biztos így kellett lennie.

Most már hanyagolom kicsit a Nagy Álmot, mert nem akarnám beleélni magam, és csalódni!

Ha összejön, akkor oké, ha nem, akkor nem.

Úgyhogy nem mindig jön be az, amit nagyon akarsz.


De a pozitív gondolkodás az teljes mértékben igaz.

Siránkozástól még senki nem jutott előrébb.


Persze, meg kell fogalmazni, hogy mi a bajunk, de aztán azon kell dolgozni, hogy ezt megoldjuk, és nem csak tehetetlenül nyafogni rajta.

2012. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!