Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha létezik az agykontroll,...

Ha létezik az agykontroll, vagy a vonzás törvénye (tök mindegy), akkor hogy lehet hogy puszta koncentrálással nem lehet izmot növelni, csak edzéssel?

Figyelt kérdés
Ne hárítsatok, felesleges.
2012. febr. 9. 08:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A másik az edzés. Vagy van jó edzésterved, vagy nincs és akkor hiába dobálod a vasakat. Mi köze a sikerhez a titoknak? Kismillió embernek sikerült elérnie nélküle is, a barátnő kérdést szintén több milliárdan megoldották már.
2012. febr. 10. 10:35
 12/20 anonim ***** válasza:

"Mi köze a sikerhez a titoknak? Kismillió embernek sikerült elérnie nélküle is..." kerdesedre, ha ez kerdes:


Lehet nelküle is, mert van, aki olyan csaladba születik es olyan környezet veszi körül, vagy olyan hatasok ertek, hogy automatikusan ugy alakitja a dolgokat, ahogy a legjobb, különleges ismeretek nelkül is.

Az ismeretek "csak" segithetnek jobban csinalni a dolgokat, mint ahogy ismeretek nelkül tenned. Nem muszaj hasznalni, ha feleslegesnek erzed, es azt hasznalsz belöle, amit hasznosnak tartassz. :)

De persze ismeretek nelkül is sikerülhet. Az ösember is csillapitotta az ehseget es tulelt, amikor meg a tüzet sem ismerte... :)

7+8.

2012. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azért, mert az nem a Harry Potter, és nem a varázslásról szólnak ezek a módszerek.

Jó is lenne, ha úgy működne, hogy izmos akarok lenni meditálok, aztán izmos leszek.

Vagy megnövök, vagy kék szemem lesz.

A Vonzás Törvénye segít tisztázni a céljaidat, és ha a célodra összpontosítasz, akkor nagyobb az esélye, hogy eléred.

De TENNI is kell érte.

Ez nem varázslás, meg hókusz-pókusz!

Szerintem nem sokat olvashattál az agykontrollról, ha ilyeneket kérdezel!

Senki nem mondta, hogy ha otthon fekszel a TV előtt, akkor valóra válnak az álmaid!

2012. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Vagyis a könyv csak lehúzás, amiben leírják azt amit már amúgy is tudsz.
2012. febr. 10. 19:39
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Már, aki tudja!

Ha te tudod, akkor szerencsés vagy, és jó neked!


Valaki nem tudja, mert mondjuk a szülei úgy nevelték, hogy "Ne álmodozz erről-arról, úgysem sikerül!" vagy "Buta vagy te ahhoz, csak rózsaszín álom mondjuk az egyetem, vagy a nyelvvizsga, vagy bármi" "Rózsaszín álom a jól fizető munka" vagy az alattomosabb dolog: "Nehogy elrontsd!" "Ki ne rúgjanak!" "Félek, soha nem lesz társad!"

Ezek a szülői aggodalmaskodás köntösébe vannak csomagolva, de egyet jelentenek: Nem vagy elég jó ahhoz, amit szeretnél, nem hiszek benned, nem tudod megcsinálni!

Egy életre tönkrevághatja valakinek az életét, és az önbizalmát az ilyen "gondos, aggodalmas szülő"

Érted?

Ha valakit így nevelnek fel, akkor neki nem evidencia, hogy, amit kitűzött maga elé, azt el is érheti.

Ha neked az, akkor jó szüleid voltak!

Sokaknak már gyerekkorában megtörték az önbizalmát.

És, ha az ilyen ember hisz bármiben, akár a Pozitív gondolkodás, akár az agykontroll, vagy bármi, és elhiszi, hogy elérheti a céljait, akkor az a dolog egyértelműen jó és pozitív.


Ennyi ez a Vonzás dolog!

2012. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
de akit így neveltek fel az egy könyv hatására nem fog megváltozni
2012. febr. 10. 20:11
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: egyszerűen nem érted a dolgokat, kár erőlködnöd, inkább gondolkozz el és tájékozódj. Például: hogy lenne mindegy, hogy csak simán cselekszel, vagy úgy, hogy valami ösztönöz a cselekvésre?! Ha nincs motiváció (ez a kulcsszó), akkor fel fogsz hagyni az edzéssel, és/vagy komolytalanul fogod csinálni. Ha pedig "használod" a Vonzás Törvényét, akkor bízhatsz benne, hogy a gyakorlataid szabályosak lesznek, az izmaid úgy feszülnek meg, ahogy kell, stb.

Amúgy szerintem A Titok c. könyv/film több túlzást is tartalmaz, és leegyszerűsít dolgokat. Brian Tracy viszont megbízható, abszolút korrekt infokat közöl a sikerről, a célok eléréséről.

Amúgy siker (bármilyen dologról legyen szó) egyik legnagyobb akadály a lustaság. Úgyhogy ha te arra akarod használni a Vonzás törvényét, hogy megspórold a fizikai aktivitást, az egy nonszensz dolog. Gyerünk csak edzeni, nem fog megártani :)

2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hülyeséget írsz. Semmi szükség nincs ilyen könyvre, ez senkit nem ösztönöz semmiben csak oldalakon át osztja a baromságot, ami soha nem fog segíteni semmiben.

Aki elkezd gyúrni, annak eleve vannak kitűzött céljai és ez motiválja. Az más dolog, hogy hiába a motiváció, ha rossz az edzésterv és nem fejlődik semmit, vagyis minden az adott személyen múlik, hiába a könyv, ami hamis illúziókat kelt, az illető nem lesz izmosabb, mint ahogy más sem ér el komolyabb dolgokat az életben, mert rengeteg külső tényező akadályozza ebben.

2012. febr. 11. 11:07
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Több tényező felett van hatalmas, mint te azt hinnéd. De ha te hülyeségnek tartod, az a magánügyed. Senkit se fogsz erről meggyőzni, hidd el.

De én se akarlak meggyőzni. Én kipróbáltam a Vonzás törvényét (az egy dolog, hogy nem hiszem el a film/könyv tartalmát 100 %-ban), és nekem működik. Amikor kell, használom, így könnyebbé teszem az életemet. Tudom, hogy működik, nekem ez elég. Aki nem próbálja meg, azt nem kell rávenni, mert ez mindenkinek a saját érdeke.

2012. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A 7., 8. es 12. valaszado vagyok, aki az agykontrollos edzes peldajat irtam.

Igazabol mindent leirtam korabban, csak azt szeretnem meg hozzatenni, hogy ez a "puszta koncentralas" nem allja meg a helyet, mert az agykontroll es a vonzas törvenye is több annal, nem csak koncentralas, mondjuk az edzes alatt/helyett. Az nem ugy megy, hogy fel orat "edzek" mentalisan, majd elem a regi eletemet. :) Az agykontroll leginkabb egy eletmod, az ember teljes eletet megvaltoztatja, jobb iranyba (ha ugy all hozza persze, mert van aki elvegzi a tanf-t es lustasagbol nem fogl

alkozik vele, majd banja...stb). A vonzas törvenye meg nem egy modszer, amit hasznalok vagy nem, hanem mindenhogy müködik, ha hasznalom - ha nem, legfeljebb vagy eszreveszem vagy nem...


Nem kerdes, de ha megengedsz egy megjegyzest a közben irtakrol: Sztem igazad van abban, hogy akit "ugy neveltek", vagy inkabb olyan hatasok ertek, nem feltetlenül valtozik meg egy könyv hatasara, de 1.az is lehet hogy igen, 2.es az is, hogy valamit elindit benne a könyv, de meg szaz masik könyvet kell elolvasni (vagy terapia vagy barmi), aminek hatasara sikerül belül megvaltoztatni az önbizalmat.

2012. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!