Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amikor szeretnétek valamit...

Amikor szeretnétek valamit bevonzani és kértek valamit az Univerzumtól, azt hogyan "fogadjátok" be? (Csak a Vonzás Törvényét használóknak, vagy akik ebben nagyon hisznek! )

Figyelt kérdés

A kérés része rendben van. De "hogyan" hisztek abban hogy megkapjátok? Hogyan fogalmazzátok meg?

"Tudom hogy megkapom..."

vagy

"Hiszek benne hogy már úton van felém..."


Mert ugye ha úgy fogalmazunk hogy egyszer majd az enyém lesz, akkor sose lesz a tulajdonunkban mivel jövő idejű a kérés.


2012. ápr. 23. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én összeírtam mindent amit akarok, témakörökre bontva. És úgy élem a mindennapjaimat hogy ezek már megvannak, minden az enyém. Számomra a vizualizáció a legfontosabb, mindent eltudok képzelni magamban, annyira valósághűen hogy átérzem minden porcikámmal. Nem vágyakozom hogy de jó lenne, ha... Hanem élvezem azokat a dolgokat amiket akarok, minden este :) Amikor találkozol egy pozitív példával, tehát megkapod amit akarsz utána már bármiben hiszel. Ezért szerintem ezeket írd össze, és minden nap olvasd el, ez az ami igazán tolni fog előre, hogy bármit elérhetsz. Nem a semmibe beszélek, én 2,5 hete foglalkozom újra a vonzással, azóta többször nyertem pénzt, mert bevonzom, ezt akarom!
2012. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bálna hetvenkilenc válasza:

Barátnőmtől hallottam erről az egész dologról. Ő ezzel a módszerrel alakította át az életét, és így vonzott be engem is maga mellé. Láttam amit leírt rólam mielőtt valaha is látott volna. Hátborzongató, de engem írt le így ahogy vagyok. Szóval a válaszom; bár én még csak kezdő vagyok, de példa. Nyugati pályudvar, vonatom 7perc múlva indul. Sétálok mellette, szabad helyet keresve, de minden négyesben ül egy-egy ember. A vonat vége felé, már ketten hárman is, egyre kevesebb a hely. Szabad négyesre már esély sincs. Valahol felszállok, elindulok tovább már csurig teli vonaton, és azt mondom magamban, a következő ajtó után LE FOGOK ÜLNI EGY SZABAD NÉGYESBEN. És láss csodát benyitok az agyig teli vagonba, és ott a szabad négyesem.

Nem nagy sztori, de talán segítettem. Ne akard, hidd el.

2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!