Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Láttátok a Titok c. filmet?...

Láttátok a Titok c. filmet? Nektek miket sikerült bevonzanotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Láttam, de még nem sikerült, viszont a Napot már elkezdtem vonzani a Föld felé.
2012. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye egyszerűnek tűnik, de a gyakorlati alkalmazása egyáltalán nem egyszerű. Megváltoztatott (mesterséges) érzelmi állapotot kíván, a depressziós, világfájdalmas emberek inkább negatív dolgokat vonzanak be, tehát a kudarc jósolható. Apróbb sikereket azért lehet elérni.
2012. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
13%
szerintem az egész egy nagy hülyeség, ez a bevonzás meg jó kedv pffffffffff...
2012. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Naponta több millió gondolatod van. Ezeket kéne szabályozni, és a több millió gondolatod helyett arra a jövőre kéne összpontosítani, amit akarsz. Ez a legnehezebb az egészbe. Mivel a gondolatoknak teremtő ereje van, ezért csak azokra a gondolatokra szabad koncentrálnod, amit akarsz, amit nem arra természetesen nem. Az is fontos, hogy mikor alfa állapotba kerülsz, és vizualizálod a célod, akkor érezd át, és mondj jelen időbe megerősítő mondatokat, mivel az univerzum nem érti a jövő időt. Fontos, hogy a megerősítő mondat lényegre törő legyen, és a problémádat sohase foglald bele. Tehát nem ezt mondod, hogy: "Nincs szükségem szemüvegre.", hanem, hogy "Tökéletesen látok.". Persze a Titok alkalmazása önmagában kevés, de egy jó kiindulópont, aki jártas a mágiában az tudja, hogy bármit ellehet érni megfelelő tudással. Ez azt jelenti, hogy jártasnak kell lenned a mágiában, és tudnod kell megfelelően az anyagi világot manifesztálni (pl. auraprogramozás). Tehát ezek már haladóbb módszerek, de ezeknek a hatása erősebbek is.
2012. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

10:12 es igazad van én is rengeteget élek e technikákkal és azt kell mondjam h müködik persze rá kell jönni h miként kell csinálni de ha vki egyszer megtapasztalta h ez miként működik fogja használni sokat az tuti!!

Később ez jó táptalaja lesz a mágiának de az h ezen az úton ki merre felé halad az már erősen egyénfüggő!!(fehér v fekete mágia).

Ami kell mindenhez hit akaraterő és vizualizáció!!!!

Azt szokták mondani sok keleti mesternél olvastam h e három tulajdonság kifejlesztéséhez kell rengeteg idő ( több év) de ha ezek mennek ezek adják mindennek az alapját és a többi utána csak gyerekjáték.Sok sikert hozzá!!

2012. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Az a film, ahogy a könyv is, egy gagyi amerikai maszlag, ami egy jó gondolatra épült, de azt erősen ferdítette.
2012. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Láttam, és semmit. Pedig aztán tényleg nem a problémára koncentráltam. Nem is vagyok megrögzött, hogy elutasítsak valamit, amit nem ismerek. hanem kipróbálom, megismerem először. Ezzel is így tettem, és jó szívvel, őszintén mondom, nem működik. Lehet álmodozni, de tettek nélkül az ember nem ér el semmit, nagy dolgokat pedig nem kell várni, hogy az ember ölébe hulljon.

Egyébként a legtöbb ember a Titok filmben úgy nézett ki, mintha átszellemült vallásosak lennének. Olyan szektás feeling.

2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Joe Vitale, a Titok egyik szereplője a legújabb egyik könyvében, a hooponopoban visszavonta amiket eddig mondott erről.
2012. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

ma néztem meg.

hát nemtudom én inkább abban hiszek h a dolgok eléréséhez akaraterő kell. szerintem elég hülyeség. bár vannak benne igaz dolgok. viszont ez az egész "gondolj dolog" semmit nem ér. azt várják hogy a sültgalamb a szájukba repüljön?!? könyörgöm -.- ha valamit igazán akarsz tegél érte! ha pénz kell akkor dolgozz, válalj több munkát. a párkapcsolati része, nem elég ha a kiszemeltünkre gondolunk folyamatosan, szerintem tenni is kell érte hogy észrevegyen és legyen vmi. az egészség részéből igaz az hogy pozitívan kell a dolgokhoz hozzáálni. De ezzek erőltetett érzések! ha például a barátod/barátnőd kidob akkor szerintem mindenkinek a szakitáson kattog az esze (ha a párkapcsolat télleg komoly volt)és ha valaki súlyos beteg az oké hogy megprobálja a kis dolgokat élvezni, de ott motoszkál a fejében a betegsége. meg ha folyamtosan azokra a dolgokra gondolunk amiket akarunk, akkor elsiklunk az igazi dolgok mellet.

én realista embernek mondanám magamat. ha egy ingyenélő aki az úton kukázik és folyton egy LCD tévére gondol szerintetek lesz neki?.....csak ha megnyeri a lottot...de arra sincs nagy esély.

2012. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Láttam,de csak azért,mert azt hittem,valami jó film.Piramisjátékhoz tudom hasonlítani,az aki készítette és árulja,fenn van a piramis csúcsán,aki veszi,az az alján.A kitalálója úgy meggazdagodott ebből,hogy CD áruháza és könyv áruháza van,az ,,oktatás"is szépen hoz neki a konyhára,milliárdos lett,mert az emberek veszik,irdatlanul buta tud lenni ám az ember!Igaz,ennek a Titok címú filmnek több válfaja megtalálható ingyen is,de csak azért ingyenes,hogy minél többen megismerjék,jó marketingfogás.És azért van több válfaja,mert így több pénzt hoz a kitalálónak,terjesztőnek!Bocsánat a kifejezésért,de egyes nyerészkedők még a szarból is pénzt tudnak csinálni,mert sajnos vevő is van rá!!!
2012. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!