Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy spiritualitásban jártas...

Egy spiritualitásban jártas embernek lehet szkeptikus barátja?

Figyelt kérdés

egyáltalán hogyan vélekedik az ilyen ember, aki tisztába van a dolgokkal, tapasztalt olyat amit egy szkeptikus még álmában sem gondolt, és mesél neki, sztorizgat hogy milyen jó dolgok történtek vele de a szkeptikus csak kiröhögi


és akkor jön a magány?! vagy nem? ő is megy a haverokkal meccset nézni a kivetítőhöz meg vedelik a feleseket, csajozik


nem azt mondom, hogy egy megvilágosult ember nem "él", de mégis csak más szemmel néz a világra és neki más a szórakozás, más jelent jót mint a legtöbb embernek és ezáltal lenézi a legtöbbet, hogy, hogyan lehetnek ilyen makacsok, hogy kitartanak a jórégi eszmék mellett amik valójában nem is igazak, csak egyszerűen előbbiek mint az újak


vagy akkor máshogy kérdezem, egy spirituális ember jól tudja e érezni magát egy olyan társaságban ahol még csak el sem ítélik az ő világról alkotott képét, hanem röhögve néznek rá furán...

mert az ilyen emberek általában nyugodtak, békések, szerethetőek, vajon el tudja fogadni a társait a hülyeségeikkel együtt és bulizni, szórakozni velük..vagy inkább nem érintkezik velük mert zavarja az a gondolatvilág amiben a szkeptikusok élnek


(spirituális ember alatt nem a bűvészeket, meg a "kamuistákat" értem, hanem akik tényleg azt csinálják amit mondanak)


értelmes válaszokat adjatok kérlek titeket!



2012. júl. 29. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Én asztrológus vagyok, nemrég pedig Agykontrollozni kezdtem. Párom abszolút nem hisz ezekben. Aztán, amikor sorra valóra válnak az általam előrejelzett dolgok, a földön keresi az állkapcsát...:)"


Én meg pszichológus vagyok. Ha elküldöm neked 10 különböző ember részletes jellemrajzát, akkor te meg tudod mondani melyik pontosan hol és mikor született, igaz? Hajlandó vagy az állításodat a Szkeptikus Társaság előtt is bizonyítani egy duplavak teszten is, vagy csak beszélsz úgy bele a világba?

2012. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Előző: Én vagyok az előtted lévő hosszan író válaszoló.


Engem is érdekelne, amit írsz. Én nem hiszek az asztrológiában, és nagyon szeretem a pszichológiát, bár van egy csomó ilyen dolog, amiben hiszek.


Azt is lehetne, hogy te elküldöd a születési adataikat meg egy-két dolgot, ő pedig jellemrajzot ír, ami te összevethetsz az valósággal.


És valóban: tudományos keretek között!

2012. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Brilliant válasza:

Úgy látom, az itt, előttem megszólalt szkeptikusoknak nem lehet spirituális barátja, mert k.rvára nem érdekli őket a másik ember csak az ellenségeskedés és gyűlölködés szítása, nem akarnak örülni annak, ami közös metszetük van, nem is keresik ezt, hanem meg akarják szégyeníteni, és addig nem nyugszanak, amíg ez nem sikerül nekik.

Például miért nem azt keresitek, hogyan tudnátok együtt játszani, úszni, szórakozni, énekelni, táncolni vagy kempingezni? Csak arra az egyre tudtok gondolni, hogy a másikat kicsináljátok, és Nektek legyen igazatok?! A barátság nem foglalkozik avval, hogy igaza legyen a másikkal szemben!

A barátság nem keresi az ellentéteket, nem keresi a vitát!!

A barátság szeretet, nem ellenségeskedés!

Volt Nektek valaha barátotok???

2012. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
5 be like 🤡🤡🤡
2023. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!