Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hipnotizálással lehet befolyás...

Hipnotizálással lehet befolyásolni a tudatalattit?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Be.
2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, hisz pont erre való.
2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Hipnózissal senkit nem lehet olyasmire rávenni, amit ébren nem tenne meg.
2012. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, azzal a különbséggel, hogy szerintem nyugalmat és mélyebb pihentetőbb alvást el lehet érni amennyiben az ember tudatosan maga csinálja az agykontrolt.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet egy bizonyos szintig.Nem lehet valakivel megöletni valakit vagy ilyesmi,az csak a filmekben van (tudomásom szerint)Olyan dolgokra lehet rávenni az ember,hogy pl bizonyos szavak hallatán valamilyen mozgást hajtson végre a test. Pl.:Amikor kimondják,hogy tányér,akkor megvakarod a fejed.Ez most csak egy teljesen egyszerű példa volt.


Komolyabb dolgokkal is lehet próbálkozni,de legfeljebb késztetést fog érezni arra,hogy megcsinálja.


Én úgy tudom,hogy ennyire lehet csak befolyásolni hipnózissal egy embert.

2013. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!