Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kicsit barátságosabbá, társasá...

Kicsit barátságosabbá, társaságibb emberré akarom programozni magamat, hogyan lássak hozzá?

Figyelt kérdés
Pozitív állításokat mondjak magamnak alfa szinten, vagy képzeljem el magamat mások társaságában? Szerintetek melyik megoldás hatásosabb? Melyikkel sikerülhet hamarabb elérni a célomat?

2013. febr. 10. 18:18
1 2
 1/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Mondjuk kezd azzal, hogy nem fárasztod az embereket ilyen badarságokkal, hanem érdeklődsz a dolgaik iránt... Meg kezdhetnéd azzal, hogy felébredsz a kis álomvilágodból...
2013. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg minden lehetséges programra elmenni és ha jelen vagy minél többet beszélgetni másokkal aztán majd belejössz.
2013. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan alkalmazd mindkettőt,én általában keverem. :) Dale Carnegie könyvét is ajánlom,alapvető a témában!
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tom Benko ***** válasza:
100%
Minek? Egyébként pedig járj sokat társaságba, próbálj beszélgetni, előbb-utóbb menni fog.
2013. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én a C# nyelvet ajánlanám


Üdv,

Gerenda a tisztánlátó

2013. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
üdv nekem csodálatosnak adjál sokksokk pénzt oszt el. Híresztelem mennyire barátságos vagy és oda adó! :) )
2013. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam, de rájöttem, tényleg mennyi szar ember van, úgyhogy inkább maradok, amilyen vagyok...
2013. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha robot vagy, akkor tudnod kell, ha ember vagy, akkor meg nem tudod magad programozni...
2013. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nyomd meg a nyakadon az ENTER gombott majd indidsd el. Az agydat! Azután vissza álsz gyáriba oszt töltsél, le pozitív videokat és fájlokat! Sokk sikert Ha nem megy akkor a szerverel van a hiba..
2013. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A tudatlanság és az önhitt hiúság összefonódásának megtestesítője vagy. A szánalom és a megvetés keveredik bennem, mikor soraidat olvasom. El véled!
2013. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!