Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kicsit barátságosabbá, társasá...

Kicsit barátságosabbá, társaságibb emberré akarom programozni magamat, hogyan lássak hozzá?

Figyelt kérdés
Pozitív állításokat mondjak magamnak alfa szinten, vagy képzeljem el magamat mások társaságában? Szerintetek melyik megoldás hatásosabb? Melyikkel sikerülhet hamarabb elérni a célomat?

2013. febr. 10. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egy-két értelmes választ. Én már próbáltam többször az emberek társaságát keresni, de egyszerűen a szociális fóbiám olyan erős, hogy még a saját szüleim társaságában se tudok kiteljesedni, annyira félek az emberektől. Az okát nem részletezem, nem mintha érdekelne bennetek. Mindenesetre sajnálom, hogy látatlanban 1-2 sor alapján ilyen messzemenő következtetéseket vontok le rólam.
2013. febr. 10. 23:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a Dale Carnegie könyvet. Fóbia ellen kiváló az agykontroll, vizualizáció során a nyugalmon legyen a hangsúly. esettanulmanyok.hu-n olvashatsz sikerélményeket félelmekkel kapcsolatosan. Amúgy meg apránként küzdj ellenük, minden nap egy 1%-kal legyél szociálisabb.
2013. febr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22:49 amit írtál Az nekem szólt még egy ilyen és összekócolom a fogaidat :DDDDDD
2013. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dalek: a kérdezőnek szólt, nem neked, úgyhogy nyugi, nem kell feleslegesen megveretned magad ;)
2013. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Nem programozni kell az elmét, hanem kilépni az elme által gyártott korlátok közül!

Ennek legegyszerűbb módja, ha szembe nézel a szorongást okozó gondolatokkal és felfedezed, hogy te nem a gondolat vagy, hanem a gondolat megfigyelője.

Rajtad a saját gondolataid uralkodnak.

2013. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!