Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez? Tudatos álommal...

Miért van ez? Tudatos álommal kapcsolatos kérdés

Figyelt kérdés
Egészen kiskoromtól kezdődően /még óvodás lehettem/, úgy 8 éves koromig intenzíven álmodtam tudatosan, pedig azt sem tudtam mi az. Nagyon gyakran tudtam hogy most álmodok és irányítottam is vagy felkeltettem magamat belőle. Mostanra 20 évesen ez már elég ritkán fordul elő. Miért sikerült kisgyerekként gyakran tudatosan álmodni, most meg már nem?

2013. márc. 27. 23:57
 1/5 Kuroyuki Hime ***** válasza:
100%

Talán mert kevesebb dolog nyomasztott akkoriban. Hiszen egy kisgyerek sokkal kevésbé depressziós, mint egy 20 éves felnőtt. + a gyerekek ártatlanabbak is...

viszont amint az ember felnőttebb lesz, le lesz stresszelve, és mive annyi gond nyomasztja ezért éjjel inkább teljesen kikapcsol, hogy pihenjen, mintsem hogy álmokkal szórakozzon

2013. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noraho válasza:
Efogyott a hited? vagy túlságosan a Valósába kapaszkodsz?
2013. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a választ! van ebben valami...

Második: egyik sem.

2013. márc. 30. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Júj elfogyott a spiritualitás belőled biztos azért...


Hát az fix, hogy az alvási szokásaid ennyi idő alatt megváltoztak, a szellemi frissességed, az elalvás módja, ideje, az alvás minősége. De amúgy tanítható képesség is, vannak különféle technikák, szóval keres rá.

2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Júj elfogyott a spiritualitás belőled biztos azért..."


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2013. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!