Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges a hangszínemet...

Lehetséges a hangszínemet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye hallotam már a biokinézisről amivel pl géneket lehet változtatni, egy ismerősöm a kék szemét alakitotta át zöldre, egy másik ismerősöm pedig felerősítette az immunrendszerét, és egy foltot is eltűntetett a szeméről, Szóval ezek tényleg működnek, de engem ez igazán nem érdekel, csak a hang. Orgánum. Na és akkor lehetséges lehet-e más hangszínt alakítani magamnak, pl. egy szinkronhang orgánumát átvenni, hogy hasonlítson vagy teljesen ugyanolyan legyen.

2013. ápr. 11. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem tény, hanem átverés.

Hallottál már a színes kontaktlencsékről?a folt is eltűnik, meg a színe is más lesz a szemednek.

De most tényleg, ne hidd el ezt a vuduzós baromságot, mert komolyan nem igaz.

2013. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De igaz, mert láttam, ne nézz már hülyének. Nem jött senki a sötétből, meggyőződtem róla!!
2013. ápr. 13. 20:46
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek hülyének, vagy ilyesmi, csak szerintem téged csúcsán félrevezettek.Senki sem fogja bizonyítani neked, hogy amit leírtál, az lehetséges.Egy profi génsebész talán képes lenne rá, de ez így lehetetlen.
2013. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem fogom hitegetni, én arra várok, hogy olyan válaszoljon aki jobban ért ehez. Mert tudom, hogy vannak olyanok, csak nehéz megtalálni őket!
2013. ápr. 14. 09:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát jó, legyen, ahogy akarod.

De majd amikor te magad is rájössz, hogy nincs ilyen bio-akármi, akkor majd emlékezz, hogy sokan próbáltak erre rávezetni.

2013. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hagyd már, Karbonát! Kérdező úgyis csak annak a szakértelmét fogja elismerni, aki az ő teóriáját támasztja alá. Csak tudnám, akkor minek kérdez?
2013. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitatkozni már mondtam ! Köszönöm, hogy írtatok, de még várom a válaszokat
2013. ápr. 14. 18:52
 18/21 anonim ***** válasza:
Küldtem energiát, hatezer lesz.
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kösz szépen !
2013. ápr. 14. 21:36
 20/21 anonim ***** válasza:

Lehet, én pl a Warcraft 3-ból tudom az összes karakter hangját utánozni. Ezzel szoktam hülyéskedni társaságban.

Kivétel nagyon magas női hangot nem tudok és nagyon mélyet (pl death metal).

2013. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!