Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hosszú ideje kiégtem az...

Hosszú ideje kiégtem az érzéseim és kizárólag negatívakat látok nem segített még az EFT sem pedig régen működött, agykontrollra elmenjek egyáltalán?

Figyelt kérdés
ez pont hogy nem az a probléma hogy érzelmi kitöréseim vannak hanem pont hogy nincsenek és csak feszült vagyok állandóan és amit szeretek se tud lázba hozni.se zene se semmi.teljesen kiégtem és egyszerűen nem tudom érezni az élet érzéseit.ha rosszat érzek nem tudok azon bánkódni ha jó dolog történik akkor nem érzem.Jártam EFT-re hosszú ideig ami régen működött mert nem volt bennem ez hogy kiégtem.egyszóval ha nagyon rossz napom van vegyünk egy jó példát nem azért akarok öngyilkos lenni mert nagyon rosszul érzem magam hanem pont hogy megőrjít hogy se jó se rosszat nem érzek.én utólag élveztem ha úgy voltam beteg hogy lelki beteg hogy gondolhatok mellette sok jóra és rosszra mert megvoltak az érzéseim de minden kiégett belőlem és nem is nevetek már a kedvenc dolgaimon se.ráadásul ezek jelentéktelen dolgok de mégis ezek őrjítenek meg és már mindent kipróbáltam és semmi nem jött be.de ez már számomra nagyon komoly mert évek óta ez van legalább 3.Mit javasoltok? segítőkész válaszokat várok.
2013. júl. 26. 00:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet!

Segíthet a kérdezőnek.:)

2013. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!