Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az Agykontroll, Titok stb....

Az Agykontroll, Titok stb. technikái az 50-es évek bizonyos L Ron Hubbard-hoz köthető technikáján (technikáin? ) alapulnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 13:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9: Te tényleg abban élsz, amit a szemeiddel látsz. Leghamarabb azt fogod elveszíteni.


-Miért?

-Mert az (valójában) nem a tiéd. (úgy kapod, "kölcsönbe")

2014. febr. 27. 23:12
 12/13 anonim ***** válasza:

"-Én rendelkezem saját univerzummal is, (a primitív és barbár „ősrobbanás“ hatására) „kikényszerített átlag“, valamint „közmegyezés“ által létrejött és fenntartott univerzumon túl."

Abban hiszel, amiben akarsz. Az én álláspontom Leibnizével ellentétes: Ez minden világok legrosszabbika. Ennek ellenére kihasználom azt a csekély és jelentéktelen időt, hogy legalább ebben a társadalomban legyen valami értékem. De világszinten nézve az összes ember egy jelentéktelen senki. Még az óriásinak nem mondható Naprendszer széléig sem tudunk eljutni. Hiába képzelegsz Súr, ugyanolyan porszem maradsz a Világegyetemben, mint mindenki más. Viszont ha bele tudnál nyugodni a valóságba, és felhagynál a légvárakban töltött élettel, akkor talán megmaradna az emléked az emberhez mért relatíve nagynak számító emberi társadalomban. De ha inkább csak a nem létező holnapnak élni, a ma helyett, akkor az a te károdat látja.

"Carpe diem!" /Horatius/

névte2en

2014. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megértelek téged, de megértem magamat is. :-)
2014. márc. 1. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!