Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segített már valakinek króniku...

Segített már valakinek krónikus fülzúgásban az agykontroll? Legyen szives írja le a tapasztalatát.

Figyelt kérdés
Nem végeztem el a tanfolyamot de nagyon érdekelt mindig az agykontroll nekem 5 éve tartó fülzúgásom van nem tudják mitől,valamit nem akarok meghallani?De mit?Milyen technikákat javasoltok?
2014. ápr. 30. 14:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ konkrétan Te vagy érintett vagy ismerős?Abban tudnál segíteni hogy kell csinálni??Akinek fülzúgása van az tudja miről beszélek ellenségemnek sem kívánom!
2014. máj. 1. 22:42
 12/12 anonim ***** válasza:

"Hát ez oké lehet,hogy valami ébresztő ez de akkor én honnan tudjam hogy mit kell tennem hogy megszabaduljak tőle?Én nem hiszem,hogy azért vagyok itt hogy ettől szenvedjek."


Azt gondolom ha elfogadjuk azt ami van,még ha az valami betegség is,az már fél gyógyulás.

Mert sokszor mi magunk nagyítjuk fel,az állandó vele foglalkozásával,a mindenáron való attól való szabadulástó.

Mégha elfogadjuk,és megtanulunk vele együtt élni,akkor náris könnyebb.Mert egy kicsit kívülre kerül,már nem annyira van középpontba.Úgy van az amire ráfokuszálunk az megnő,és még nagyobb lesz.Mégha elengedjuk egyre kisebb lez.


Ezt úgy írom,hogy magam ezt megérthettem ezt Isten kegyelméből.Magam is fogyatékkal élő vagyok, gyengénlátóként születtem,és az évek alatt még fokozódott,volt műtve is,lézerrel is.Én is nagyon féltem,hogy megvakulok,és mindig imádkoztam.És az Isten meghallgatott,és olyan Lelki-vezetőt adott mellém akitől sokat tanultam.Legfőképp elfogadást,és az Isten Törvényeiről,mert bizony minden Törvény által müködik az Univerzumban,amit nagyon megsértünk,és annak vissza hatása a szenvedés.Mert nem csak anyagi Törvények vannak ,hanem Lelki- szellemi is.Ha igazán érdekel,akkor magad is keresheted az összefüggéseket.A természet figyelésével,szemlélődéssel.


Az ÉLET csodálatos,ha ISTENNEL járunk,azóta nem foglalkozom a szememmel,mert fontosabb lett az Ő megismerése,és béke van bennem.

És most már ÁLDÁSNAK élem meg ami van,hogy így születtem,mert ez volt az Útjelző lámpa ami Őhozá vezetett.Mindenkinek ezt kívánom.:)

2014. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!