Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretném megnövelni a mellmér...

Szeretném megnövelni a mellméretem agykontrollal. Működhet?

Figyelt kérdés

Láttam egy interjút azt hiszem a Mokkában,amiben egy férfi beszélt az agykontroll csodáiról és megemlítette hogy egy nő 2(!)mérettel növelte a mellét.Felfigyeltem az agykontrollra,kutatni kezdtem,és tényleg sok embernek megváltoztatta az életét.

Aki agykontrollozik,azt megkérem lehyen szíves megosztani a tapasztalatait és írja le hogy ez lehetséges-e.

A másik: annyi elég lenne hogy lemegyek alfába és ,,átélem" azt hogy nagyobbak a melleim vagy kell-e még mást csinálnom?


2014. júl. 22. 17:26
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
54%

Gyerekek, gyerekek! Olyasmiket írtok, amikről nincs tapasztalatotok, csak hisztek valamit róla. Nos, szomato-pszichológiai szemlélet szerint a tested (pontosabban a mély tudattalan bizonyos része) "tudja", hogyan kell a testformákon változtatni, egy kamasz lány testében mikor és milyen hormonokat kell előállítani, hogy a mellek nőjenek, vagy hogy a növekedés mikor álljon le. Bizonyos módosult tudatállapotokban ezzel a résszel kapcsolatba lehet lépni és a testformák bizonyos fokú változtatására is van mód. Persze a piciből nem lesz dinnyeméret, se fordítva. A kérdés, hogy milyen módszer alkalmas erre? Van, ritkán, aki a sima agykontrollal képes erre (találkoztam ilyennel), van akinél mélyebb hipnózisban megy, van akinél akkor se nagyon (ún. hipnábilitás kérdése, de más pszichés tényezők is kellenek hozzá).

A neten ennek elég nagy angol és német irodalma van, többnyire 8-12 hét alatt 1-max 2 szám növekedés érhető el. Sajna nem lehet látatlanban bejósolni, kinél hogy fog működni.

De használható kisebbítésre, fogyásra (diéta mellett), izomtömeg növelésre (edzés mellett), és hasonló dolgokra Hogy miért nem használják e lehetőségeket? 1. A plasztika gyorsabb, ez hónapokig tart, 2. sokan ugyanúgy nem hisznek benne, mint ti, kritizálók az agykontrollban és hasonlókban, ezért ki se próbálják és mást is lebeszélnek róla. 3. nem hallottak róla.

Két kicsit off kiegészítés: Az arab világban a görögszéna magját használják a nők. Egy ismerősöm krémben használta a szoptatástól megereszkedett mellére és szemmel látható eredménye lett. Természetes hormontartalma miatt feszesebb és kissé nagyobb lesz a mell tőle.

A medicina egy új útja a biorezonanciás orvoslás. Az általam ismert készüléken (ára 4-6 milla közt) van program a mell növelésére és kisebbítésére számos kozmetikai jellegű program mellett. Ki lehet próbálni, hogy működik!

(bocs, ha hosszú voltam, de ez a szakmám több évtizede.)

2014. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Szia!

Én jól ismerem az agykontrollt és sok felhasználási módjában hiszek, de az ilyen szintű elrugaszkodásoktól elhatárolom magam.

Számomra az agykontroll egyik lényege, hogy változtass amin tudsz és fogadd el, amin nem.


Gondold át, hogy feltétlen szükséges-e, hogy nagyobb melled legyen? Nem tudnád így szeretni magad, ahogy vagy?

Vajon mások szerint is túl kicsi a melled, vagy csak te vagy ennyire elfogult magaddal?

Lehet, hogy jobban járnál, ha inkább abba fektetnél energiát, hogy elfogadd magad. Persze ezzel nem arra célzok, hogy aki kövér, az maradjon az, aki vékony és izmos akar lenni, az mondjon le róla. Ezeken lehet változtatni. De a magasság, mell méret, cipő méret, stb, az adott...


Ha mindenképp szükségesnek látod a mellnagyobbítást, akkor használd az agykontrollt arra, hogy megtaláld a módját: elegendő pénz, jó sebész, sikeres műtét.


Én ezt tenném a helyedben.


Remek dolog az agykontroll, ha megfelelően használjuk. De se repülni, se mellet nagyobbítani nem tudunk vele. Nem mondom, hogy elméletileg nem lehetséges, de szerintem hamarabb fogod telepatikus kommunikációval helyettesíteni a mobiltelefont, mint hogy a melled méretét befolyásold.


Persze nagyon sok mindent elérhetünk akarattal (=agykontrollal), de van, ami nem fog menni, vagy nem abban a formában, ahogy elképzeljük. Annak az esélye, hogy megnöveld a melled az akaratoddal, kb annyi, mint hogy átszínezed a hajad barnáról szőkére. Átfestheted, de magától nem fog megváltozni, hiába meditálsz.


Én tisztelen az AK-sokat és tudom, hogy nagyon keveset tudunk a világról. De azért sok mindenkiből hiányolom az egészséges realitást. Nem azt mondom, hogy ne higgyünk semmiben, mert az AK remek dolog, de nyugodtan lehet szelektálni. Tessék gondolkodni :)

2014. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A józan realitásérzékkel nagyon egyet értek!A giliszta a levágott részét kitudja növeszteni, az ember nem. AZ agykontroll hatásossága részint a hittől, részint attól függ, mennyire képes az illető módosult tudatállapotba kerülni. Sajnos nem mindenkinél működik ugyanolyan hatékonysággal.Igazán az alfa alatt, a théta és delta szinteken tudnak az általam írottak működni. Erre inkább a hipnőzis jó, ahol egy külső segítő tud kontrollálni.
2014. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!