Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretném megnövelni a mellmér...

Szeretném megnövelni a mellméretem agykontrollal. Működhet?

Figyelt kérdés

Láttam egy interjút azt hiszem a Mokkában,amiben egy férfi beszélt az agykontroll csodáiról és megemlítette hogy egy nő 2(!)mérettel növelte a mellét.Felfigyeltem az agykontrollra,kutatni kezdtem,és tényleg sok embernek megváltoztatta az életét.

Aki agykontrollozik,azt megkérem lehyen szíves megosztani a tapasztalatait és írja le hogy ez lehetséges-e.

A másik: annyi elég lenne hogy lemegyek alfába és ,,átélem" azt hogy nagyobbak a melleim vagy kell-e még mást csinálnom?


2014. júl. 22. 17:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Tudod ezek arra valók, hogy a sok idióta megvegye a könyveket, meg elmenjenek tanfolyamra. Te komolyan mindent elhiszel, ami le van írva?
2014. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11-es: Nem,nem hiszek el mindent.

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2014. júl. 22. 18:28
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Megkérdezted, hogy "Működhet?" "ez lehetséges-e?" Kaptál válaszokat.

Mondom ezt úgy, hogy egyébként ismerem az agykontrollt, bizonyos dolgokra használom is, de az ilyen butaságok miatt olyan a megítélése, amilyen.

2014. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13: Köszi a választ.

Semmi bajom nincs azzal,hogy valaki azt írja hogy nem működik,hanem azzal hogy ilyen stílusban közli ezt velem.

2014. júl. 22. 18:34
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább mellkontrollal kéne agyat növesztened, mert mellényed az van jó nagy, agyad viszont nem sok...
2014. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Sceptic: Neked sincs túl sok ahogy látom.Többször is írtam hogy aki nem tud hozzászólni az agykontrollos témához,ne kommentáljon.Ezek szerint olvasni sem tudsz.
2014. júl. 22. 19:00
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem, felolvasósegédet tartok. De ettől még a kérdésed hülyeség marad ;)
2014. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Egyél! Így akár több méretet is nőhet. Az meg a média reklámok, befolyásolása, hogy egy 53 kg nőnek hatalmas melleinek kell, hogy legyen. Hiszen az zsírszövet! Ha nincs zsír, akkor hogy legyen mell? A tévében a sok plasztikázott, emberkék, újságban a photosob, elhitetik az emberekkel, hogy ez a normális kinézés. De a valódi nők nem ilyenek. Valódi nő akarsz lenni, vagy plasztik cica?

Persze vannak kívételek, kb 100-ból kettő akinek tényleg nagy mellei vannak, vagy már szülés után van, akkor is változik a méret. De egy lánynak az biztos hogy a többségnek normálisak a mellei, azaz a mostani használattal pici, na normál világban, meg normális.

Agykontrol biztos használ, pláne,ha távgyógyítást veszel igénybe. Mert olyan is van!

2014. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
17%
agykontroll = placebo hatás és nem értem gyakori kérdésen miért van az ezotéria kategóriában amit eltudsz hinni hogy sikerülhet az bemagyarázod és sikerülni is fog anyiről szól az agykontroll
2014. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!