Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Februárban mennék (Pesten)...

Februárban mennék (Pesten) agykontroll-tanfolyamra. (19 F orvosis egyetemista) Megéri az árát? Főleg egyetemisták szempontjából, egyetemista végzett agykontrollosnak milyen tapasztalatai vannak tanulási téren?

Figyelt kérdés
Domján Gábor és Baglyas György lesznek az előadók. Ők mennyire jól csinálják? Én dr. Domján Lászlóhoz akartam menni, de sajnos ő nemrég megbetegedett és nem tart már tf-eket... :/

2014. dec. 28. 16:16
1 2
 11/13 anonim válasza:

Mindenképpen megéri az árát. Szerintem a Gábor is elég profi :) én Lacinál voltam már 2x és nem bántam meg.

19/L

2015. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia, nekem egyik ismerősöm elvégezte, és rengeteget tanult belőle, remekül tudja hasznosítani az ott megszerzett tudást. Sokkal könnyebben tanul, egyáltalán nem bánta meg, hogy elvégezte..sőőőt:)
2015. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

homo ludensz

- Domján László ORVOS, a SOTE-n végzett.

- az agykontroll tanfolyamot EGÉSZSÉGÜGYI továbbképzésként is akkreditálták, nem véletlenül. Semmi olyan nincs benne, ami szembe menne az orvoslással.

Egy nagyon korlátolt szemléletű, orvos ellenes ember vagy!

2015. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!