Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi értelme van az agykontrolln...

Mi értelme van az agykontrollnak és egyéb ilyen jellegü dolognak?

Figyelt kérdés
szóval ezt most úgy kérdezem,hogy igen valóban képes az agy alfában mükdni képes sok mindenre de azt csak tudat alatt nem? akkor tudatosan ha arra gondolok h. 6kor fel akarok kelni az úgy nemfog menni ugye? vagy ez hogy mukodik?
2015. jan. 5. 04:38
 1/7 Passiflora ***** válasza:

Ha az érdekel, hogy mi értelme van az agykontrollnak, akkor itt olvashatsz arról, hogy mire lehet használni:


[link]


Ami meg az ébredést illeti, lehet, hogy - ha ez neked fontos valamiért - sok gyakorlással akkor is sikerülne egy bizonyos időpontban ébredned, ha nem alfa állapotban "programoznád" magadnak (pl. közvetlenül elalvás előtt, félálomban), hanem csak tudatosan elhatároznád, hogy akkor fogsz felébredni.


Én ezt sosem döntöttem el tudatosan, nem is tulajdonítok neki jelentőséget, mert úgy vagyok vele, hogy ott van erre a célra a vekker, mégis nagyon sokszor felébredek magamtól pár perccel azelőtt az időpont előtt, amire beállítottam az ébresztő órát.


De azért, hogy egy adott időpontban fel tudjak ébredni magamtól, vagy jelentőségükben ehhez fogható dolgokat meg tudjak csinálni, biztos soha nem mentem volna el egy agykontroll tanfolyamra.

2015. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké de a kérdés az volt hogy az emberek nem tudják a tudatalattiukat iranyitani nem?
2015. jan. 5. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
1 esetleg tudsz linkelni valamilyen oldalt ahol ez megtanulható?
2015. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Legoman ***** válasza:
Ezzel a tudatalattidat irányítod. Az alfa szinten található a tudatalattid, a lelked. Amikor alszol, akkor is alfa szinten vagy.
2015. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nagy tévedés

ha alszol akkor delta szinten vagy

álom nélküli öntudatlan alvás

théta szint amikor álmodsz

alfa ébredés után

béta ébrenlét

2015. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Legoman ***** válasza:

Delta szint, az már a mély alvás. Elérsz arra a szintre is, de a legtöbb részét alfa szinten töltöd. Ahhoz, hogy delta szintre érj, ahhoz előbb egy pár órát el kell töltened alfán, aztán thétán, majd egy kis ideig leszel deltán, azután vissza thetába, majd alfába, és felébredsz.

Az ébredés pillanatában, azon az 1 mp-ben Gamma szinten vagy. Azon a szinten, nagyon gyorsan lehet tanulni dolgokat, az magasabban van a béta szintnél. A béta az, amikor nem alszol. Ébredés után pedig az alfa szint határán vagy, nem azon a szinten, hanem csak a határán, amiből egy kis hideg vizes mosakodás bétába visz. :D

Ezért szokták a kezdő meditálóknak azt mondani, hogy minden reggel meditáljanak. José Silva is így tanítja meg az alfa szintet 40 nap alatt, de persze ez otthoni tanulás. A tanfolyamon két óra alatt megtanulsz alfába menni. :D

2015. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GalloSzabo válasza:
Rhonda Byrne - Titok/Erô stb. kimerìti a tèmàt bizonyos szempontbòl :)
2015. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!