Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll-valakinek működött...

Agykontroll-valakinek működött már innen?

Figyelt kérdés
Ha igen,leírná,hogy mi volt az,és hogyan csinálta?
2010. márc. 6. 21:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

én még gyerekkoromban voltam egy gyermek tanfolyamon, és utána évekig működött, aztán szépen lassan ellustultam, már mostanában nem alkalmazom, csak a gyorsan elvégezhető és berögzült alaptechnikákat....el kellene mennem egy felnőtt tanfolyamra és felújítani,kibővíteni az emlékeimet :) mellesleg minden működött, amit alkalmaztam, pl a tanulásban, gyógyulásban rengeteget segített, de a "szerencsémet" is mindig meghozta, mikor szükségem volt rá... viszont azt kell, hogy mondjam, csak egy tanfolyamon lehet igazán megtanulni, könyvből,netről,stb. nem nagyon... ha egyedül próbálod elsajátítani, akkor nagyon felszínes lesz a tudásod...


21/L

2010. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%

"és nem mondhatod nekik el,hogy Te egy magasabb szinten vagy mint Ők mert egy gyökérnek fog tartani."


A bolsevikok is ilyen szövegekkel és viselkedéssel kezdték, meg is lett az eredménye.


Az agykontroll pedig egy pszeudotudományos humbug a többi közül, hasonlóan a dianetikához és egyéb ezoterikus marhaságokhoz. Ez is csak a naiv emberek megkopasztására alkalmas módszer. Részlet a wikipédiáról: "According to notable author Arthur C. Clarke and former stage magician James Randi, the Silva method consists of the application of positive thinking, visualization meditation, and self hypnosis. (...) It has been criticized as pseudoscience."

2010. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
olvassatok bibliát mindketten, és akkor mások számára nem lesz enyire egyértelmű az, hogy még nem tettétek.
2010. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

13:45 -es!

Mi köze van ehhez a Bibliának? most komolyan ...

2010. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
annyi, hogy sátán világában mindenki "agykontroll" alatt van, szó szerint. viszont Jézus ezt mondta: "az igazság szabadokká tesz benneteket". azaz, aki a bibliát olvassa, láthatja, hogy mekkora álnoksággal fonódik bele mindenbe sátán világa, és hogy milyen körmönfontan van felépítve az egész világ.
2010. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%

LOL XD :D

hát .. én nem találtam eddig meg ezt a részt a Bibliában :D

2010. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
pedig: "aki keres, az talál, és aki zörget, annak megnyittatik. kitartóan kérjetek hát, és adnui fognak nektek." mit keresel?
2010. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetted fel a kérdést? ha igen akkor:

Az igazságot és az önmegvalósítást, és abban biztos vagyok h nem a Biblia fogja nekem megmondani a tutit, de se nem a Korán vagy a Védák könyve!

úgy érzem jó az út amin járok.


De amúgy nem ez volt a kérdés. Térjünk vissza az eredeti témához: Ha a Sátán világában mindenki "agykontroll" alatt áll, akkor mi van azokkal akik agykontrollra járnak ebben a világban?

2010. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Amikor az Agykontroll könyv bejött Magyarországra, sokáig csak Pesten lehetett kapni. Én az Akkori FKFV-nél dolgoztam a szemétszállításnál, a XV. kerületben akkor még Ifjúgárda utca volt, a hulladékégető. Debrecenből ingáztam hetente, és megkértek vegyem meg a könyvet. Aztán nem győztem hordani annyi kellet, ettől az én érdeklődésemet is felkeltette, vettem magamnak is, és elolvastam. És természetesen ki is próbáltam. A könyv azt mondta, ha valami gondom van egy másik emberrel, semmi gond, a megfelelő technikával le kell menni a megfelelő tudati szintre, és az illetőt "jobb" belátásra kell bírni. Ez nekem épp kapóra jött, én ugyan is hatalmas protekcióval kerültem erre a munkahelyre, mert akkor bekerülni a szemétszállításhoz 20 évesen gépkocsivezetőnek egyébként lehetetlen volt. És ezért az egyik főnök nagyon nem szeretett engem, és nem is csinált belőle titkot. /nagyon sok pénztől esett el, amit azért fizetett volna neki valaki, hogy az én állásom megkapja/ Tehát ahogy a könyv javasolta, elvégeztem a megfelelő gyakorlatot. Reggel 5-re mentünk dolgozni, és Bandi bácsi olyan kedves volt hozzám, mint előtte soha! És én ettől nagyon megdöbbentem! Egy ember, aki eddig utált, most "szeret". Úgy dobtam ki az agykontroll könyvet, mint a huzat. Bandi bácsi soha többé nem volt kedves hozzám. De nem bántam, ez legalább igaz és őszinte érzelem volt felém az öregtől, és nem én generáltam! Pedig meg érte volna jóban lenni az öreggel, sok pénzt tudott volna nekem szerezni a megfelelő munkákkal, amit ő osztott ki. Ha jó járatot kapott valaki, nagyon durva mellékes tudott összeszedni a nem kevés havi fizetés mellé. Tehát rövid távon és anyagilag nem tűnt volna rossz üzletnek az agykontroll gyakorlása, de ma már örülök, hogy nem mélyedtem el benne. Van olyan ismerősöm, akik lányokat fektetett hanyatt ily módon. Ha nem ájultak el egyből a személyes varázsától, már pedig nem volt egy szép fiú, a megfelelő technikát ő is alkalmazta, és viszonylag rövid időn belül meg voltak a lányok. Szegények ma sem értik miért feküdtek le valakivel, akivel pedig először eszük ágában sem volt. Azt egyébként tanítják, hogy nem 100%-os az eredményesség, sem a gyógyítás sem más területen, de az ismerősömet nem kedvetlenítette el, hogy 10-ből csak 6-8 lányt tud így lefektetni, ahogy azt a másik ismerősömet sem zavarta ez az arány az eredményes gyógyítás terén, egészen addig, amíg azzal nem került szembe, hogy a saját fiát nem tudja meggyógyítani. Ő ugyan is erre a területre összpontosított, és igen eredményesen gyógyított nagyon komoly, orvosilag kezelhetetlen betegeket és betegségeket, és nem értette, ha másokat meg tud gyógyítani, a saját fiát miért nem. Ma már ő is keresztyén, ahogy a lányokat lefektető ismerősöm is meg tért annak idején.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Én is keresztény vagyok, mégsem ítélem el az agykontrollt. Az emberek, amit nem értenek, azt mindjárt ördögnek titulálják. Az agy sokmindenre képes, amit nem mindig tudunk megmagyarázni, de Isten teremtette ilyennek! :)
2010. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!