Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll-valakinek működött...

Agykontroll-valakinek működött már innen?

Figyelt kérdés
Ha igen,leírná,hogy mi volt az,és hogyan csinálta?
2010. márc. 6. 21:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
Minden az agyban dől el.Mindig lesznek ilyen alvó embergyerekek akiknek ez nevetséges.Nem kell velük foglalkozni.Az egyik ismerősöm rákból gyógyult meg agykontrollal.Le akarták vágni a melleit de nem engedte.Szerencsére...
2010. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, hogyan lehetne másokat manipulálni vele. Ez a lánymegfektetős sztori elég bizarr.
2010. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
0%
az első kommentelőnek?mi történt,hogy abbahagytad?mert erősen érdekel a téma..
2010. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

sok ilyen dolog működik. az agykontroll nekem nagyon nem volt szimpatikus, ezt nem próbáltam.


jártam autogén tréningre, az nagyon jó volt.

de minden ilyen dologgal vigyázni kell, hogy kövesd az utasításokat.


olyanok kicsit, mint a hipnózis. két tekintetben. 1) először mindenki hülyeségnek tartotta, aztán kiderült, hogy működik. 2) vigyázni kell velük, mert veszélyesek is tudnak lenni!


én nem törődtem az utasításokkal mert azt hittem hogy én már tudok vigyázni magamra. többet is megszegtem közülük. az lett a vége hogy rendszeres fizikai fájdalmaim lettek. ez két dolgot is bizonyít. 1) működik 2) vigyázni kell vele. :) szerencsére a vezetőm tanított egy módszert, amivel enyhíteni tudtam a tüneteket. mára már szinte megszűnt, csak néha jön elő.


ezért mindenkinek azt ajánlom, hogy legyen nagyon körültekintő! ha ez megvan, akkor legyen még körültekintőbb.

:)


én személy szerint azóta nem csinálok ilyesmiket, mert félek tőlük.

2010. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerinted ez a módszer elmulasztaná a 2 éve tartó fülzúgásomat??Utolsótol kérdezem.
2010. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

"utolsó" (mostmár előtti) vagyok:

Mármint az autogén tréning? Vagy az agykontroll?

Az agykontrollt nem próbáltam és igazából fogalmam sincs, mert én személy szerint nem is szeretem. Ezt úgy kell érteni hogy nem igazán ismerkedtem meg vele, mert már az ismerkedés kezdetén úgy éreztem, ez nem nekem való.


Ami az autogén tréninget illeti, óvatos lennék ezzel. Fogalmam sincs, hogy ezzel lehet-e ilyet gyógyítani. Nekem mellkasi/szív fájdalmam volt/lett, azt enyhítette, majd idővel meg is szűnt.

Az a.t. gyakorlatai, amiket tanultam, területekre vannak osztva, ahogy észrevettem, a csakrák szerint.

Erre a területre én ismerek tanultam gyakorlatot, annak a módosított változatát kellett végeznem.

A fejes gyakorlatokig nem jutottam el, meg kéne kérdezned egy tapasztalt embert, aki tart ilyen foglalkozásokat, hogy szerinte érdemes lenne-e megpróbálni.


Mifelénk alapvetően lazításra van eredetileg kitalálva, de lehet meditálni is vele, én ennél a résznél szúrtam el, de nagyon. Ugyanakkor azt gondolom, ennek van olyan furcsa hatása, ami nekem a hipnózist juttatja eszembe, csak enyhébbnek és veszélytelenebbnek tartom.


De ha kipróbálod, soha ne szegd meg a szabályokat! :)

2010. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, mekkora ribancok a pasik, az agykontrollt is szajhálkodásra és ártatlan lányok kihasználására használják. Semmi értelmes, pozitív dologra nem, csak a szennyre. Én hiszek a gondolat és a hit erejében!!!!
2011. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Autogén tréninggel kapcsolatban lehetnének kérdéseim?

Nemrég vettem meg egy könyvet, egyik előadáson az egyetemen volt erről szó,és antikváriumból sikerült beszereznem nagy nehezen.Nagyon sok dolog érdekelne,aki volt már tanfolyamon annak feltehetem őket?

2011. jan. 5. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!