Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Telepátiával hogy lehet...

Telepátiával hogy lehet írányítani az élőlényeket?

Figyelt kérdés
Meg ne kérdezzétek hogy miért akarom ezt és amúgy tudom hogy lehet, de hatékonyabban hogy lehet gyakorolni ezt.
2015. szept. 1. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A probléma ott van, hogy a kényszer alkalmazására nincs külön módszer, tőled függ a hatékonyság. Az, hogy nem vagy hatékony, azt mutatja, hogy a módszer ismerete ellenére képtelen vagy olyan erőt kifejteni, amilyet szeretnél. Ennek egyszerű oka van, mégpedig a cél. Meg persze az, hogy az élőlények védik magukat. Még az emberek is, pedig az emberi túlélő ösztön elég gyenge.

Ha a jelenlegi szint nem elegendő, és erőlteted, csak azt éred el, hogy a szíved, és az agyad károsodik. Fizikai szinten persze. Bár ez a veszély a mostani képességeiddel nem fenyeget, és a közeljövőben sem fog, de azért jó ha tudod. Gondolom az arrythmia vagy az agyszövet elhalásából fakadó elbutulás, memóriavesztés, és általános szellemi leépülés annyira nem vonzó.

2015. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
# 10 leírta a lényeget. Kérni lehet, és önként teljesítik a kérést (ha akarják). Nekem emberekkel működik, a lányomnak macskákkal. (Nem szándékosan csináljuk, csak úgy "jön".)
2015. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Huo, (22:36)


Legalabb ne etesd.

Ha kenyszerito erot fejt ki, lehet akarmilyen szinten is, a visszahatas torvenye miatt mindenfelekeppen karosodni fog.

Ha eleg jo, esetleg ki tudja kerulni, hogy kiegjen az agya, vagy barmi, de attol meg nem fogja meguszni a ellenreakciot.

Persze, lehet ugy tenni, meg azt allitani, hogy dehogy is... Csak az egyenes jele annak, hogy mar karosodott az agya annak, aki ilyet allit :P

2015. szept. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A karmikus vonzatot direkt nem vettem bele a kommentbe, ahogy azt sem, hogy a szándék által káros színezetet kapott módszer már akkor rongál, amikor megszületik, még azelőtt, hogy elérné a célszemélyt. Ezeket gondoltam magától is tudja. Illetve reméltem. A lényeg az volt, hogy nincs esélye irányítani más élőlényeket.
2015. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kroa01 ***** válasza:
100%
minek irányitanál bármit vagy bárkit is? tanulj meg kérni alázattal és akkor tán játszhatsz ilyen energiákkal.
2015. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg energia, amit erre forditassz - nem akarod inkabb valami hasznosabbra forditani ezt?
2015. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
HAHO!!! "és amúgy tudom hogy lehet" - hogy lehet?
2015. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!