Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerelem bevonzása. Mit...

Szerelem bevonzása. Mit csinálok rosszul? Hogy kéne?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok kíméljenek!! :)


Tudom, hogy van, akinek működött már. Le is írtam papírra, hogy milyen fiút akarok, és minden este elképzelem, hogy együtt vagyunk, boldogok vagyunk. Ilyenkor tényleg érzem, hogy boldog vagyok, mintha újra szerelmes lennék.:)

Viszont... egy hónapja csinálom, és nem tudom, hogy jól csinálom csak még nem jön, vagy rosszul... Nehéz ellazulnom, sokszor viszketek meg kényelmetlen lesz a mozdulatlan fekvés, lehet ez az oka? Mit kéne ez ellen tenni?

Vagy kicsit több mindenre kéne gondolni azon kívül, amit elmondtam?


2015. dec. 8. 21:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hiába pattogsz, fájdalmas még a kérdésed is.

Próbálj meg leszállni a földre és értelmes dolgokkal foglalkozni.

Én pl biztos futva menekülnék egy csinos de idióta ezomajom nőtől.

2015. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak tudod senki nem kötelezett arra, hogy rákattints a kérdésemre, meg válaszolj rá. Magadat idegesíted fel, mert nincs jobb dolgod.
2015. dec. 9. 18:04
 13/13 anonim ***** válasza:

A vonzas törvenye azert van marha jol kitalalva, mert benne van, hogy ha nem müködik, akkor az azert van, mert rosszul csinalod. Tehat fel sem merül, hogy maga a törveny egy hülyeseg, hanem nyilvanvalo, hogy a hiba benned van.

Olvastad a könyvet? En kiborultam töle, szenzaciohajhasz butasagokkal van tele, rosszul megirt, elvezhetetlen.

Bocsanat, tudom hogy nem erdekel a szkeptikusok velemenye, de kb annyi ertelme van ezt csinalni, mint a Mikulasnak levelet irni.

Ha müködik egyebken az attol fog, hogy hiszel benne, hogy talalkozol az igazival, nyitottabb leszel, befogadod a könyezet jelzeseit. Ez az igazsag, akarmennyire is nem akarod tudomasul venni. Azert nem müködik a törveny, mert nincs.

2015. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!