Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollnak mi a lényege...

Az agykontrollnak mi a lényege? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Az agykontrollnak az agy kontrollálása a lényeg.
2016. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tyűűű! :)
2016. ápr. 10. 23:03
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Az a lényege, hogy lenyúlnak egy valag pénzzel, majd olyan bölcsességeket és tanulási stratégiákat osztanak meg veled, amiket akármelyik egyetemet végzett ember ingyen megoszt veled. Persze mindezt valami ezoterikus pszeudo-vallásos bullshitbe ágyazva.
2016. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Az a lényege, hogy útmutatót ad egy jobb élethez, megkönnyíti a céljait elérését a hit es különféle technikák segítségével. Nagyon megéri! Es kedves utolsó, en egyetemet végzett ember vagyok de az egyetemen pont nem hallottam ilyesmiről. Semmi köze a végzettséghez, az iskolában a tananyagot nyomják le, nem azt, hogy hogyan tanulj hatékonyan.
2016. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

kedves kérdező!

menj el nyugodtan egy ilyen tanfolyamra. nekem életem legjobb befektetése volt. Ez a világ több, mint amit az 5 érzékszerveddel felfogsz. Ott rájössz, miért.

És csak akkor fog megváltozni azéleted, ha alkalmazod az ott tanultakat.nem hókuszpókusz, nem jóslás. Tény, hogy eköré is szép iparág épült, de attól az alap, amire épül, amiről a tanfolyam is szól, kiváló. Sajnos azt hiszem Domján László már nem tanít,én nála végeztem de a többi tanár is kiváló!

2016. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
na sikerült a kiváló szót szépen ismételnem, látszik éjjel egy óra van. :D bocsi
2016. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kedves #5#,tényleg kiváló! Életem egyik legjobb befektetése volt! Kedves Kérdező, csak úgy tudod meg, ha elmész. Itt a gyiken mindenfajta véleményt fogsz kapni.
2016. ápr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem bánod meg, ha komolyan gondolod, és elmész egy tanfolyamra. Viszont ha elég önálló vagy, és hajlamos vagy akkor is folytatni a próbálkozást, ha sokadjára nem sikerül, akkor otthon is megtanulhatod könyvből, majd a magad igényeihez alakíthatod. Ezt sem fogod megbánni.
2016. ápr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Érdemes az agykontrollt lecsupaszítani a köré épült materiális jellegű, "amerikai" dolgoktól, és meglátni benne a tényleges potenciált, erőt. Ez mindig nagyon személyes, nem az a sok külsőség, ami azzal elérhető az iparág résztvevői szerint.
2016. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Tényleg kedves 9-es,nekem is adott még valaki pluszt azon felül, amit a tanfolyamon kaptam. Könyvből csak nagyon az alapokat lehet elsajátítani sok gyakorlással. A tanfolyamot sem elég elvégezni, utána rendszeresen kísérletezni érdemes.
2016. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!