Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollnak mi a lényege...

Az agykontrollnak mi a lényege? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 21:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%

Nézzük, mit mondanak a szkeptikusok:


[link]


A Silva-féle agykontroll épp ilyen baromság. Csak nekünk magyaroknak az a legnagyobb hibánk, hogy amit kintről hoznak be, bármit megkajáljuk mert akkor az, biztos csak jó lehet. Tudod kinek van haszna belőle? annak a magyarnak aki behozta és a könyvet kiadta illetve a tanfolyamokat tartja nem kevés pénzért --mára már milliárdos - nemde?


Mi a legjobb üzlet hazánkban? -- a mások munkája által, vagy épp butasága miatt, hiszékenységét kihasználva meggazdagodni.

2016. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A "szkeptikusok" sok mindenről összehordanak hetet-havat, többek között a meditációt is lenézték anno, mostanság pedig egyre több tanulmány igazolja a pozitív élettani hatásait. Nem kis volumenben.
2016. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Minden témának megvannak a szkeptikusai, szerintem nem ezzel kell foglalkozni. A hit úgyis megmondja, hogy kell e foglalkoznod ilyesmivel vagy nem.
2016. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Kétféle ember van. Van, aki már nagyon régen kipróbálta, és van, aki nem rég, vagy még egyáltalán nem. Előbbiek már rég "kiábrándultak" belőle, utóbbiak majd ezután fognak.
2016. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Én már több mint 10 éve elvégeztem. :) ÉÉÉÉs még mindig imádom, és azt mondom életem legjobb befektetése volt. Kiábrándulni maximum az fog, aki azt hiszi, minden erőfeszítés nélkül megváltozik az élete. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni kell ezt is,mint minden mást az életben.
2016. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miguel nem kipróbálni kell, hanem folyamatosan csinálni. Mint az előttem szóló írja, gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! Közben az ember rájön, hogy basszus, a világ egyáltalán nem úgy működik, mint ahogyan azt tanították nekünk.
2016. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tíz évről beszéltem. Bár van, akinek annyi is elég.
2016. ápr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A tanfolyam elvégzése csak az első lépés egy hosszú és izgalmas úton. Sokan egy idő után abbahagyják a programozást, mert nem elég kitartóak. De az nem a tanfolyam hibája. Azért van lehetőség potom összegért a tanfolyamot megismételni, az új erőt ad. Ha valaki kitartó és az élete részévé teszi napi szinten, mint a fogmosást, egy új élet vár rá.
2016. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Rengeteg az életben hasznos technikát tanul az ember vele. Olyanokat amiket iskolában kéne tanítani. A faterom például elvégezte a tanfolyamot és azóta belsőleg programozza magát, nincs szüksége ébresztő órára, sose alszik el és lehetne sorolni a lehetőségeket. Egyébként a dianetikában is eszméletlen jó technikák vannak, pláne annak aki kommunikáció területen dolgozik (pl. üzletkötö) annak kötelező anyag.
2016. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mindenképp menj el, nagyon megéri, én ma voltam. Ajánlom Strasszer Helgát, ő a legjobb szerintem 😊😊
2016. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!