Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mitől jön rám néha a félelem,...

Mitől jön rám néha a félelem, de csak akkor, ha a fürdőbe készülök fürödni? Sokszor szólok is a páromnak, hogy jöjjön velem vagy ha egyedül vagyok pl alig merek kimaszni a kadból stb. Nem szoktam horror filmeket nezni.

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 10:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hajnalban pl 3szor keltem fel (elsonek fel 1kor utana fel 3kor es 4kor), nagyon kellett pisilnem de nem mertem kimenni csak reggel 8korul mikor mar fent volt a parom is es vilagos volt. Ha netan megis kimegyek akkor a tvt be es az osszes villanyt felkapcsolom ami utba esik es befele jovet szinte szaladok mert ram jon a felelem h elkap vmi. Nagyon rossz.
2016. máj. 1. 10:52
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet egy rossz álom, vagy kellemetlen tapasztalat. Egyébként néhányan érthetetlen okokból félnek a sötéttől, de ott nincs semmi, csak a Vashta Nerada.
2016. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi bajod lehetne?
2016. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Regen ha paromeknal aludtam ott kimertem menni pedig atmentem a konyhan, ebrdlon es sotet folyoson mire a wchez ertem. Valahogy mindig de csak ilyenkor eszembejutott hirtelen a mamaja (nem ismertem, nem lakott a hazban sosem) de erdekes h sosem ijedtem meg, egyaltalan nem feltem.
2016. máj. 1. 11:16
 5/19 anonim ***** válasza:
Most nem a párodnál félsz? Hol?
2016. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem. Màr összeköltöztünk külön.
2016. máj. 1. 11:20
 7/19 A kérdező kommentje:
Alapból fèlős vagyok, lehet, hogy hulye vagyok és mar mindent bekepzelek magamnak. :S
2016. máj. 1. 11:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor a saját kis békés lakásotokban laktok, ahol senki nem zavar titeket?

Nincs lelkiismeretfurdalásod miatta, igaz?

2016. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mi miatt ? :)
2016. máj. 1. 14:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Bármi miatt. Hogy nem a többiekkel laksz.
2016. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!