Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mitől jön rám néha a félelem,...

Mitől jön rám néha a félelem, de csak akkor, ha a fürdőbe készülök fürödni? Sokszor szólok is a páromnak, hogy jöjjön velem vagy ha egyedül vagyok pl alig merek kimaszni a kadból stb. Nem szoktam horror filmeket nezni.

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez nem a sötét miatt van szerintem, hanem valami fóbia ami a fürdéshez köthető. Azert gondolom így, mert nekem akkor volt ilyen, ha kimentem cigizni. Fogalmam sincs mitől volt de szabályosan rettegtem a cigizéstől, volt, hogy mar mindent csináltam csak ne kelljen menni. Aztán nem rég úgy éreztem hogy kicsit szuneteltetem a cigit de azóta sem akarok rágyújtani mert felek a dohányzástól. Fogalmam sincs, hogy mi ez. Eloszor azt hittem attól felek hogy kimenjek a teraszra es lássanak az emberek, de akkor is féltem amikor a ház mögé mentem ahol senki nem lat. Hiányzik a cigi es nem is akartam leszokni de azt a rettegést nem bírnám meg egyszer.
2016. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem a farkasoktól féltél?
2016. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem :D
2016. máj. 1. 14:33
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébkent nincs lelkiismeretfurdolasom, jolmegvagyunk :)
2016. máj. 1. 16:27
 15/19 Fish1 ***** válasza:
Történt valami olyasmi a fürdőben veled, ami megijesztett? Még a rettegés kezdete előtt. Vagy régen, amikor máshol laktál, valami fürdős élmény? Lehet, hogy ez a fürdő emlékeztet egy korábbi fürdőre, ahol vmi történt veled és ilyen formában jönnek elő az élmények.
2016. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A fürdőszobánktól én is parázok, de csak este, főleg ha egyedül vagyok.A lakás azon részére a macska sem hajlandó többnyire egyedül kimenni már sötétedés után.Csak áll az ajtóban, idegesen mozgatja a farkát, bámul a sötétbe és tanácstalanul néz rám, hogy menjek ki vele.Ha nem megyek, ő sem megy ki, inkább éhen halna.Nem mondhatom hogy a kinti zajoktól fél, mert ugyanazt hallja nappal is...

Nincs fürdéssel kapcsolatos rossz élményem, sem a fürdőszobával, de akkor sem szeretem, pedig szép.

2016. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem sincs rossz élményem és egyébkènt nagyon szeretek furodni ha nem egyedul kell.
2016. máj. 1. 19:34
 18/19 esopus ***** válasza:
előző életedben a fürdőben haltál meg ezért kell egy regressziós hipnózist csinálni aztán minden faxa lesz
2016. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Érdekes, de ne idegeskedj rajta nagyon. Agykontroll témában kérdeztél, agykontroll tanfolyamra jártál már? Nagyon jó és nagyon sok mindenben segít. :D
2016. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!