Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az, hogyha valakire...

Miért van az, hogyha valakire ránézek az abban a pillanatban leejt valamit? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire jó kategóriába írtam,de ezt nem tudom hova tenni.Nem hiszek természetfeletti dolgokban,sem hasonlókban,de pl: múltkor (suliban) ment el előttem egy tanár én meg ránéztem,erre abban a pillanatban leejtette a kulcsot ami a kezében volt.Pár nappal ezelőtt ugyanez volt,csak másik tanárra hoztam a szerencsétlenséget.Sok ilyen dolog volt még,már el is felejtettem mik voltak azok :D Ma ez történt: apám szólt valamiért,ránéztem erre leejtette az pénzt.Ránéztem az osztálytársamra és leejtette a szendvicsét és darabokra hullott miközben ette :D Ez is ma volt.Viszont sokakra ráhozom a szerencsétlenséget.Pl: sétáltattam a kutyát az egyik ismerősömmel erre egy nagy német juhász odarohant gazdátlanul,nem bántott de ugatott durván.Sétáltunk tovább,valaki elmebeteg elkezdett velünk ordibálni,hogy takarodjunk el onnan.Ez nem egyszeri eset,ha ritkán elmegyek boltba az anyámmal,apámmal vagy a tesómmal,akkor állandóan hozom rájuk a bajt,beáll elénk egy traktor és lassan haladunk amikor sietni kéne,otthon felejtenek valamit,nincs náluk elég pénz és még sorolhatnám...Ez nem csak szerintem van így,többen is mondták hogyha velük vagyok,akkor történik velük valami rossz,de ha mással vagy egyedül mennek,akkor minden gondmentes.Ez mi lehet,hatok másokra?
2016. nov. 9. 20:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
Csaj bénák a családodban elő emberek és ezt rád akarják kenni
2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# Nem,nem szokott velük ilyen történni :D És nem csak a családom mondja ezt.
2016. nov. 9. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Kegyetlen, veled múltkor még nem beszéltek a szüleid, most meg már mondják(!!!) neked, hogy akárhányszor rájuknézel leejtenek valamit? hagyjuk már....


Egyébként meg továbbra sem vagyok idióta, és az se érdekel, hogy több accountod van...

2016. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# Te ki vagy?! Nem írtam senkinek se,hogy idióta...Te valamit elnézel.
2016. nov. 10. 06:11
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
A múltkor az volt a baj, hogy nem figyelnek rád most pedig az. hogy figyelnek rád? Lehet túl ijesztő vagy, vagy valami ilyesmi. Más lehetőség, hogy elsajátítottad a szemmelverést. xD
2016. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5# Nem írtam oda semmi rosszat...Nem értelek.
2016. nov. 10. 13:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma is ez volt,ránéztem az osztálytársamra,erre leejti a telóját.Megyek az utcán,valaki 5 méterre ment tőlem biciklivel,ránézek...Erre akkorát esett szerencsétlen :D Szinte mindennap leejtenek valamit,ha rájuk nézek.Ez a biciklis elesős dolog párszor volt már életemben,de olyan is volt,hogy autóbalesetet ,,okoztam". Jó lenne valami válasz,hogy ez mitől lehet,nem hiszek ilyenekben,de már nagyon fura...
2016. nov. 16. 15:37
 9/11 Tislerics Máté ***** válasza:
Számold azokat az eseteket is, amikor úgy nézel rá valakire hogy nem ejt el semmit. Ha sokkal De sokkal több olyan eset van amikor semmi sem történik, akkor csak egyszerű véletlen az összes ilyen eset.
2016. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ritkán van valami a kezükben. :D Másokkal meg nem szokott ilyen történni,főleg nem minden nap.
2016. nov. 16. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!