Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álomba meg lehetne...

Tudatos álomba meg lehetne tanulni angolul anyanyelvi szinten?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sem költenék rá egy forintot sem. Csak kíváncsi vagyok hogy működik-e, viszonylag gyakran előfordul velem a tudatos álmodás, ezért kézenfekvő hogy kipróbáljam. Még csak azt sem mondanám hogy hiszek benne, inkább csak elképzelhetőnek tartom...
2016. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

érdekes gondolat, hát először juss el olyan szintre a tudatos álmodásban,


de akkor meg nem kell ilyeneket kérdezned mivel magad kitapasztalod, mindenesetre a tanulást elég jól fel lehet gyorsítani tudatos álomban

2016. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Helyes válasz ***** válasza:
Minek?Álmodban már így is perfekt vagy.....Tényleg, e helyett a szédítés helyett íratkozz be egy nyelvtanfolyamra.Meglásd később megköszönöd ezt a tanácsot.
2016. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Sikerült tegnapelőtt éjjel tudatosan álmodni, méghozzá 3x egymás után. Amikor bevillant hogy most álmodok, eszembe jutott hogy volt valami amit ki akartam próbálni tudatos álomban, de az istenért nem jutott eszembe hogy mi volt az. Szóval most sem tudok többet erről a témáról, de abban már biztos vagyok hogy ez elég nagy akadály lehet, vagyis hogy ilyen nehéz visszaemlékezni az ébrenléti állapot elraktározott gondolataira. Viszont sikerült egy gyönyörű alternatív rock számot írnom ebben az álomban, aminek a szövegéből még meg volt néhány mondat ébredés után. Ezért úgy gondolom, hogy sokkal hasznosabb ha ébrenléti állapotban próbálunk hozzáférni a tudatalatti tartalmakhoz, de ez inkább a művészi dolgokban lehet hasznos. A nyelvtanuláshoz bőven elég a racionális elme tudása és a normál tudatállapot.
2016. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem is sikerült valami tegnap álmomban 3-szor egymás után de utána sokat kellett reggel takarítani.
2016. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!