Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki hisz a telepátiában?

Axi21 kérdése:

Ki hisz a telepátiában?

Figyelt kérdés
Nos, engem eléggé érdekelnek az ilyen dolgok. És mondjuk úgy ha hiszünk abban, hogy nincsenek véletlenek, akkor mondhatjuk hogy sikerült már a telepátia. Véleményeket szeretnék :D kinek sikerült? Valami tapasztalat? Bármi érdekel. Csak normális válaszokat,köszi.

2017. febr. 14. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Könyvtárban megtalálható Vasziljev professzornak a Telepátia c. könyve. Sok olyat olvastam benne ami a telepátia gyakorlott használójaként is újdonság volt számomra. És a telepátia létező jelenség, csak jelenleg még nem ismerjük kielégítően a tudományos magyarázatát.
2017. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__8432..


Nem írom le mégegyszer ha nem haragszól ,de itt van egy másik ugyanilyen kérdés ml,mire már válaszóltam .

2017. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt.: [link] ő mindenre tudja a választ.
2017. febr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

Jézusom első!

Mekkora hülyeséget mondtál már!


"Sok olyat olvastam benne ami a telepátia gyakorlott használójaként is újdonság volt számomra. És a telepátia létező jelenség, csak jelenleg még nem ismerjük kielégítően a tudományos magyarázatát."


Telepátia GYAKORLOTT HASZNÁLÓJAKÉNT??? Normális vagy? :D Tehát akkor neked lazán és csípőből megy a telepátia? Gratulálok!


"Nem ismerjük a tudományos magyarázatát."


Aha... De közben pedig saját magad "állítása" szerint képes vagy rá! Aha.. De nem tudod hogyan csinálod!

Logikus!

Mint az ágyba szrás!

Nem tudod hogyan csinálod, de csinálod :D

Uram atyám...

2017. febr. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mivel olyan èrzèkről beszèlünk ami nem èppen a fizikai világra van kitalálva, inkább kisèrletezz. Keress egy embert aki hajlandó veled kísèrletezni. Jegyezd meg, milyen a tudatállapotod ès mit èrzel mikor eltalálod mit gondol a másik ès gyakorolj. Tudatosíts.
2017. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
05.31 tudod, hogy mozgatod a rekeszizmod? A szívizmod? A szemgolyód? Mert csinálod.
2017. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még :D de ezt kivel gyakoroljam? Mert kb mindenki hülyének néz am ...
2017. febr. 15. 13:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Nyugi engem is hulyenek neztek mikor oda mentem par emberhez, hogy : gyakorlunk? :D

Ez ilyen, talalj valakit aki hasonlo mint te, megertitek egymast igy gyorsabban fejlodtok majd. Sok sikert. :)

2017. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Pl nekem be valt hogy lefekves elott egy kicsit meditaltam es arra gondoltam, hogy talalkozzak valakivel akivel gyakorolhatok.
2017. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk mi lesz :D amúgy történt velem egy eset ami elég fura volt. Épp matek órán ültem és elegem volt az egészből ezért nagyon erősen rákoncentráltam az ajtó kilincsre hogy jöjjön be valaki aki félbeszakítja az órát. Pár perccel ezután, bejött az igazgató mondani valamit, én meg úgy meglepődtem. Mondjuk ezt nem lehet telepátiának nevezni, mert az ajtónak üzentem akkor vagy mi? :D de elég érdekes volt azért
2017. febr. 15. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!