Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki hisz a telepátiában?

Axi21 kérdése:

Ki hisz a telepátiában?

Figyelt kérdés
Nos, engem eléggé érdekelnek az ilyen dolgok. És mondjuk úgy ha hiszünk abban, hogy nincsenek véletlenek, akkor mondhatjuk hogy sikerült már a telepátia. Véleményeket szeretnék :D kinek sikerült? Valami tapasztalat? Bármi érdekel. Csak normális válaszokat,köszi.

2017. febr. 14. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezutóbbi hsz ha igaz, akkor lehet írnod kène priviben.
2017. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Őőő sajnos nemtudok privit írni ._.
2017. febr. 15. 23:17
 13/18 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit mindenki tud, főleg olyan emberekkel, akiket nagyon ismer. Pl.: anyukám egyszer mesélte, hogyha arra gondol hogy a gimnáziumi barátnője (vagy 35 éve ismerim egymast) fel hívja, akkor pár perc múlva csörög a telefon. Meg egy csomó könyvbe van, hogy egymás szeméből olvasnak a barátok, és sztem ha valakit ezer éve ismersz, akkor ténneg tudtok úgy beszélgetni, hogy meg se szólaltok, és még az arcotok se rándul, csak nézitek egymást. (Egyéni tapasztalat) sztem amúgy próbáld meg "gyakorolni" (bar nemtom hogy lehet ezt gyakorolni, de megpróbálhatod) olyannal akit nagyon sok ideje ismersz, egy nagyon régi baráttal vagy családtaggal.
2017. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de mikor mindenki hülyének néz akkor nehéz :D de nem értem h ezeket miért is ítélik el az emberek? Oké h nincs bizonyíték h ez létezik, de arra sincs hogy nem létezik... meg ja a szellemek, na bennük elég sokan nem hisznek mert eh hülyeség meg minden, de én hiszek bennük , meg tapasztaltam is már, szabad szemmel ugyan nem láttam de voltak érdekes dolgok azért.
2017. febr. 16. 19:02
 15/18 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy emberrel kerültem telepatikus kapcsolatba. Szívesen gyakorolnék veled, de az a gyanúm, hogy én konkrétan csak azzal az egy emberrel tudok ilyesmit csinálni, akivel spontán alakult közöttünk ez.
2017. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

78 %-os!


Amiről te beszélsz, az nem telepátia!!


Pont az a lényege, hogy egyáltalán ne lássa egyik a másikat!!

Legjobb, ha másik szobában vannak, vagy hátat fordítanak egymásnak!


EZ az igazi telepátia!

2017. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És ki nem? Ez már régen nem hit kérdése. A sebessége gyorsabb mint a fénynek, így a távolság nem tényező...
2017. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mostmár tudsz privit írni kèrdező. Azèrt írtam, hogy keress valakit ès gyakorolj, hogy ráèrezz. Nem csak egy kettő emberrel működik. A lènyeg az, hogy megtapasztald, hogy hangoldódsz rá valakire teljesen. Ha gyakorolsz bárkire rá tudsz hangolódni. Ő tudsz lenni.
2017. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!