Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő programozó mondatról?

Figyelt kérdés

Tökéletesen egészséges vagyok, Nincsen se test se lelki problémám.


Nem régen olvastam hogy az agyunk nem ismerei a nem-et,de ez így van e nincsen szóval is?

A klaszikus napról napra mondatot nem szeretem mert nekem olyan idegenül hat. Tudtok olyan mondatokat amivel általános testi és lelki gyógyulás érhető el?



2017. febr. 26. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Mottó:

Egyél ,igyál ,szaporodj !

A' Hudacsek Berci mondta !


Ez a' legjobb !!!!!!!

2017. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én agyam mindkét fogalmat jól ismeri, és büszke is vagyok rá! A testi lelki gyógyulás ösztönzéssel és elhatározással érhető el. Példának okáért egy rákos beteg elhatározza, hogy bevállalja a műtétet, mert ha nem vállalja be feldobja a bakancsot. Szóval rajta áll, hogy tovább küzd vagy feladja. Ugyanilyen a lelki sérülés trauma meg ilyesmi csak ezen múlik. Ha nincs elhatározás nincs gyógyulás sem, így aztán az agyunk igenis jól ismeri a nemet. Mivel tudsz nemet mondani az agyad jól ismeri mindkét fogalmat.
2017. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Köszönjük Velő, még ma kipróbálom! :-)

Kedves kérdező, nos igen, én biztos kihagynám a "nincsen"-t. Pl.: Tökéletesen egészséges vagyok testileg és lelkileg is. De igazából sokkal lényegesebb az érzelem, ami benned van, és amit kivált e mondat. Ha csak egy csepp kétséged van, máris oda a hatás. Saját tapasztalat, hogy 1-1 csendben megélt hála-érzés bármilyen mondat nélkül csodákra képes.

2017. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Delator, az egy dolog, hogy neked ilyen gondolkodásod alakult ki, és ez tényleg jó. Egyfajta tenni akaró és soha sem feladó hozzáállás. Ismerek ilyen embert, az egyik nagybátyám. Viszont nem mindenkinek van így kábelezve az agya, vannak sokan, akik bizonytalanok, és ettől szeretnének szabadulni, de nekik ez a fajta - nem sértésből írom - agresszív pozitivizmus nem segít. Ugyan szeretnének olyanná válni, mint Te, de csak egy elérhetetlen ideál lesz ez, mert túl nagy a különbség. Időbe telik, és gyakorlásba.
2017. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Delator: amit te mondasz, az az aktív tudat.


Amire a kérdezö utal, az a belsö tudat és az "megragad" a kisgyerek-kori szinten, ahol csak egyenes irányú gondolkodás van, azaz állító, felszólító mondatokat értelmez. A tagadó/tiltó mondatokból a tagadást jelentö szó eygszerüen "kiesik" - azaz ilyen kor az ellenkezö értelem ragad meg a tudatban. (Ez nálad is így van, mégha nem is tudsz róla)


A kérdésre: a nincsen ugyanúgy kerülendö, mint a nem, azaz másként célszerü megfogalmazni a mondatodat.


"Tökéletesen egészséges vagyok testben is meg lélekben is." (esetleg még utána jöhet olyan, hogy "A hangulatom meg a kondícióm folyamatosan javul")


Így állításokat tartalmaz csak, ezért sokkal megfelelöbb, mint az eredeti.

2017. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ismeri, de ott rosszra gondolsz negatívan. Nincsel is ugyanez helyzet. Valaminek negatív létére gondolsz. Testi és lelki probléma mentességem van. Itt probléma mentességre gondolsz pozitívan.

Gondolatod célja számít nagyon, míg nincs gyakorlatod tudatos gondolásban, energia teremtésben.

2017. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#4

Itt nem a magabiztosság a lényeg, hanem döntéshozatal. A bizonytalanság csak a kettő közti átmenet, míg az agy vacillál az igen és nem között. Egyeseknél hosszú másoknál pedig rövid folyamat. De amúgy a semmittevés is egy döntés akar tudatos akár nem.

#5

Az agyad automatikusan is reagál egyes kérdésekre. A belső tudat nem ragad le kisgyerek kor szinten, mert itt nem is kellenek szintek. Az elme itt bírálja el mondjuk, hogy hirtelenjében akarsz e válaszolni egyes kérdésekre vagy sem. Másfelől itt vannak a gyári beállítások is olyan programozási parancsok, amit a kérdező is megemlít. De a tudatos gondolkodás ezeket felül tudja bírálni, míg végül beépülnek a rendszerbe. Ezek gyakorisága a meghatározó. Szóval én eddig is a kérdésre válaszoltam csak egy szűkebb formában. :D

2017. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Delator, De gondolom a döntéshozatalt és a magabiztosságot te is összefüggésben látod? Úgy értem, döntésekhez kell valamennyi magabiztosság, különben egyszer jobbra, egyszer balra mész.
2017. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Van összefüggés, de szerintem nélküle is lehet döntéseket hozni, mert hát nem mindig vagyunk biztosak a döntéseinkben.

2017. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olvastam a kommenteket,volt amit hasznosnak találtam,volt amit nem. :)


Akkor mit szóltok az új verzióhoz:


Minden színten tökéletesen egészséges vagyok!


Remélem a minden szinten-be beletartozik a test,lélek és a szellem is.Mindenesetre most ezzel kisérletezek,maj meglátjuk milyen sikerrel.

2017. febr. 26. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!