Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan álljak pozitívan hozzá...

Hogyan álljak pozitívan hozzá ehhez az elmélethez? (Agyak a tartályban)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, nem tudom ki mennyire jártas a témában egyébként (Agyak a tartályban, vagyis egy számomra létrehozott szimulált világ),hogy sokszor éreztem úgy magam, hogy semminek amit teszek nincs semmi értelme, miért szeressek, miért dolgozzak, miért tegyek bármit is, ha lehet, hogy minden körülöttem csak szimuláció, akármennyire is pontos. Nem megcáfoltatni szeretném az elméletet, csak a véleményeteket arról, hogy hogy kezelnétek a helyzetet ha benne lennétek ti is ebben a világban, nem tudnátok kiszabadulni, és bár minden valósnak tűnne valójában szinte biztosak lennétek benne, hogy ez egy szimuláció? Változtatna valamin? Sajnos könnyen elmerülök ilyen mély filozófiai témákban, és sok stresszt okoz a mindennapjaimban, így szívesen veszem a segítségeteket!

2017. márc. 16. 09:53
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
#20 Lehet hogy neked van igazad és mi csak egy nagyon bonyolult szimulációs programban vagyunk ami elég fejlett ahhoz hogy ilyen kompikált dolgokat is értelmezzen és létrehozzon mint az érzelmek árnyaltsága vagy a mimika és a testbeszéd apró jelei. De mivel emberek vagyunk szeretjük azt érezni hogy foglalkoznak velünk és szükségünk is van a figyelemre, vagyis lehet hogy ez a "program" pont erre alapoz.
2017. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!