Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Saját elmondás és írások...

Saját elmondás és írások alapján van más ami bizonyítja, hogy Szabó Péter hajléktalan volt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 19:32
 1/5 anonim válasza:
39%
Nem tudom, de egy cikk alapján arra a következtetésre jutottam, hogy az a cég, ahol pénzügyi vezető lett miután kölcsönkért egy barátjától pénzt és vett egy öltönyt, a jólismert német pénzügyi közvetítő cég volt, aminek nem szabad kiírni a nevét erre az oldalra. OV*
2017. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Akik akkor ismerték tudnák csak elmondani az igazságot. De ezen már én is gondolkoztam, hogy ez mennyire reális.
2017. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ezt hívják irányított életútnak.

Külföldi (usa) találmány ez is.

A lényeg, hogy keresnek egy teljesen ismeretlen embert, izolálják pár hónapra vagy évre, majd felépítenek neki egy teljesen más életutat, és erre létrehoznak valami szolgáltatást, vagy tartalmi egységet.

Így születnek a semmiből jött agykontroll milliomosok, névtelen celebek, meg sorolhatnám.

Ez a reklám marketing egy része.

nehogy már bevegye valaki:)

2017. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thoomas26 ***** válasza:
85%
Nem kívánom megítélni Szabó Péter, mivel (mindjárt leírom, miért) nem ismerem túl jól. Így azt sem tudom, hogy tényleg az volt-e, vagy csak a marketing része. Igazából csak azt szeretném hozzáfűzni e kérdéshez, hogy amikor én elkezdtem nézni egy előadását, valami belső késztetés, taszítás hatására abba is kellett hagynom azt. Túlságosan nagyzoló külsőségekkel, túl tökéletesre megalkotott díszletekkel találtam magam szemben és ez számomra összeegyeztethetetlen volt azzal, amit sugallani, terjeszteni szeretne. Így sokáig nem jutottam vele kapcsolatban. :)
2017. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fuharos válasza:
74%
Who the Fuck is Szabó Péter???
2017. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!