Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges ilyen tudatos...

Lehetséges ilyen tudatos álmodás? [+18]

Figyelt kérdés
Szóval olyan tudatos álmot szeretnék, amelyben egy nekem tetsző emberrel lennék együtt szexuálisan :D. Hogyan kell ezt kivitelezni?

2017. júl. 17. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előbb stabilizálni tanuld meg az álmot nehogy a rengeteg érzelem miatt szétessen
2017. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Az alvás arra van, hogy az ember kipihenje magát. Az álmok pedig nem mások, mint képek és jelenetek, amelyeket az agy rak össze pihenés közben! Nem kéne pihenés alatt is használni az agyad, és szándékosan manipulálni hogyan pihenjen az agy! Vagy inkább hogy ne pihenjen, mert egy ilyen álmodás elég komoly mértékben lefáraszthatja az agyat. Az, hogy látod, ami beérkezik a szemedből információ, abba nem sok energiát kell fektetnie, de ahhoz, hogy egy komplett képzeletbeli világot teremtsen, az eléggé megterheli!
2017. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát én tudatos álmodás után sokkal kipihentebb vagyok mint normál alvás után
2017. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván el is tudod mondani, hogyan csinálod.
2017. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Türelem ès kitartás ennyi kell hozzá kedves okoska
2017. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2017. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik tudatos álom! Tudod, már léteznek olyan készülékek, amelyek monitorra tudják vinni, hogy mit álmodik az illető. Ha tényleg létezik tudatos álom, és BÁRMIT meg tud álmodni, akkor kell az illetőnek mondani egy dolgot, aztán megkérni, hogy álmodja meg! Rákötni az agyára a készüléket, is a készülék bizonyítja, hogy valóban álmodott-e, vagy csak kamuzza, hogy tudatosan álmodik! Nem létezik tudatos álom! Nem vagy megelégedve az életeddel, és mindenfélét kitalálsz, de egyrészt ezzel nem javítasz semmin, az álom az álom marad, másrészt ha becsapsz másokat, hogy te tényleg nem tudom miket tudsz álmodni, és megélni valóságosnak, közben dehogy!
2017. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszoptad mert jónéhány évvel ezelőtt Stephen LaBerge tudatos álomból jelzett a külvilág felé egy álomkutató központban hogy tudatra ébredt álmában


Nézz utána

2017. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!