Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehetne pozitivan gondolk...

Hogy lehetne pozitivan gondolkodni ha negativ esemenyek érnek?

Figyelt kérdés
Elég negativan gondolkodtam egesz eletemben,mert több rossz történt mint jo.ha valamikor ugy is volt hogy vegre boldog lehetek akkor is jött a pofon az élettöl.sokat olvastam a pozitiv gondolkodasrol hogy az milyen jo,de igy hogy lehet ha az élet több területén is rossz ér.

#élet #negativitad
2018. febr. 5. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Negatív: Szakadó esőben kell bicikliznem, b.+!:(

Pozitív: De jó, hogy van biciklim, ÉS LÁBAM, amivel hajtom.:)


Negatív: Nem tudok párizsit tenni a kenyeremre.:(

Pozitív: Mekkora jó már, hogy van kenyerem!:)


Negatív: Beteg vagyok.:(

Pozitív: Végre meg tudom nézni azt a filmet, amit oly régóta szerettem volna, hiszen úgyis feküdnöm kell.


Az alaphelyzetek változatlanok, az a nem mindegy, hogy hogyan gondolsz rájuk.

2018. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak azért érzed negatívaknak, mert nem gondolsz arra, hogy ugyanaz elsülhetett volna rosszabbul is.

.

Elesel, kificamodik a bokád.

Negatív: üvöltesz a fájdalomtól, sajnálod magad, hogy te milyen szerencsétlen vagy.

Pozitív: arra gondolsz, igaz, hogy fáj, de végülis szerencsés vagy, mert ezzel az erővel medencéd is eltörhetted volna, ami nehezebben gyógyul, tovább és jobban fáj.

.

Nem történt még veled, hogy panaszkodsz valakinek, mire válasza: XY ismerősünk hasonló okok miatt sokkal rosszabbul járt.

2018. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!