Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A meditäcio, a csakräk elohozä...

A meditäcio, a csakräk elohozäsa järhat veszelyekkel is?

Figyelt kérdés

Mär egy jo ideje elhatäroztam, hogy elkezdek napi/heti szinten meditälni,termeszetesen nem csak ugy szorakozäsbol,hanem mert valoban ugy erzem, hogy szüksegem van rä, jot tenne nekem. De ugy gondoltam, elotte mindenkepp olvasok a dologrol. Aztän olvastam, ha valaki nem tudja a meditäciot vagy önmagät kontrollälni, akkor ugy veszelyes is lehet. Esetleg alväsparalizis es aszträl utazäs is tapasztalhato lesz elobb vagy utobb. (Ami tulajdonkeppen biztos szuper lehet, de gondolom nem abban az esetben, ha bennem van felelem az ilyen dolgoktol )

Ez valoban mind igy van?



2018. nov. 16. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem. A torna, mozgás, maszírozás mind egészséges és lehet hozzá teremteni hangulatot is. Viszont nincs semmilyen ezotérikus hatása, mert az nem létezik. Nem fogsz utazni sehová és nem fog bántani senki. (bár ha mesterségesen práblod széverni az elméd, nem tudom hogy az jó-e).
2018. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
A csakräk elohozäsa komoly gondokat okozhat, kipúposodnak az adott helyen, nehéz lesz öltözködést megoldani. Quasimodo is példa rá, nagyon előhozta a csakráit és csak a Notre Dame-ban kapott nagy nehezen toronyőr állást.
2018. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Hát, ha hasonló szinten műveled a meditálást, mint a helyesírást, azt tényleg káros lehet.
2018. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves #3:

A billentyuzetem nemet, sajnälom, hogy nem volt kedvem minden egyes betut, amihhez ekezet szükseges, kimäsolni valahonnan :) :)

De meg jo, hogy ha mär a kerdesre ertelmes välaszt nem kaptam, ebbe megprobält valaki belekötni. ☺

Toväbbi Szep Estet nektek!

2018. nov. 16. 23:45
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

hármas vagyok


Nézzük a szakmát a nyelvtannáciskodás után :) !

A meditáció egy gyűjtőfogalom. Mely fajta meditációt műveled? Mik a céljaid a rendszeres meditációval? Milyen értelemben tenne jót neked? Mi mindent olvastál a meditációról eddig?

Annak a kifejezésnek, hogy "előhozni a csakrákat" nincs értelme a magyar nyelvben. Kifejtenéd, mire gondolsz?

2018. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ältalänossägban gondoltam. Miert, esetleg van olyan fajta meditäcio, ami veszelyes, van, amelyik nem? Nem ertem, hogy miert lenne ez szükseges:)

Az, hogy miert tenne jot nekem, a legkevesbe sem jön ide,velemenyem szerint...


Azt pedig elfogadom, hogy ezt a kifejezest nem hasznäljuk, de nem tudtam pontosan, melyik szoval irhatnäm le.. Olvastam mär többet is... (Csakräk megnyitäsa,aktiväläsa, stb stb. )

De egyebkent ez az egy szo miatt, igazän felesleges volt belem kötni ☺☺ Nem kene ilyenekre vesztegetned az idod, vagy ha megis szeretned, olyan ember bejegyzese alä irj, akinek valoban fogalma sincs a helyesiräsrol ☺

Szep Estet! ☺

2018. nov. 17. 00:01
 7/17 Fish1 ***** válasza:
88%
Szerintem nincsenek a meditációnak veszélyei, nem értettem sosem, hogy ezt miért mondják. Évek óta csinálom és csak pozitív hatása van.
2018. nov. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

hármas és ötös vagyok


"Ältalänossägban gondoltam." Oké, akkor általánosságban válaszolok: igen, van olyan fajta meditáció, ami széles, és van ami keskeny spektrumban tesz jót a használójának, és van olyan fajta is, amely nem.


Minthogy meditációs technika és meditációs technika között akkora különbség van céljait és módszereit illetően, mint a traktor és az F1-es autó között -bár mindkettő négy kerekű, és belső égésű motor hajtja, egyik szántásra, a másik versenyzésre alkalmas- felelőtlenség lenne állást foglalni mélyebben a kérdéskörben. Ha betartod a módszer tanítójának ajánlásait, akkor vsz nem lesz túl nagy bajod a gyakorlástól. Értelemszerűen ha ezt-azt összeolvasgattál a neten, és megtanultál valamit a youtube segítségével stb, az egy másik kategória. Az az ellenőrizetlen emberkísérletek kategóriája. Ezért kellett volna tudni -oké, nem oszd meg velünk- mi a célod a meditáció gyakorlásával. De legalább számodra világosnak kell lennie, és a céljaid elérését segítő mentális technikát választani.


"Az, hogy miert tenne jot nekem, a legkevesbe sem jön ide,velemenyem szerint..." Dehogynem. Nem ismert a mentális státuszod, van olyan elmeállapot/szerhasználat/gyógyszeres kezelés, amelyek időtartama alatt a mentális technikák használata ellenjavallt. Minthogy a legtöbb bolond nem tudja saját magáról, hogy beteg, ezért kérdeztem: mi nem stimmel az életedben és miből gondolod, hogy pont a meditáció segítene rajta? A példámmal nem arra akarok célozni, hogy bolondnak tartalak.


"Azt pedig elfogadom, hogy ezt a kifejezest nem hasznäljuk, de nem tudtam pontosan, melyik szoval irhatnäm le.. Olvastam mär többet is... (Csakräk megnyitäsa,aktiväläsa, stb stb. )" Semmi gond! Jelentkezz újra, ha pontosan és szabatosan ki tudod fejteni, mit is szeretnél.

2018. nov. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

A csakrák előhozása? XD oké...

Azok erőközpontok. A test különböző részeiben vannak érzéseid. Ezek mind csakrák. A félelem a szívben és a fejben, a szexuális vágy a nemi szerv tájékán, stb. Minden csakra minden működése kifejeződik egy kapcsolódó térben, az elmédben gondolatként.

2018. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Nemiszerv*
2018. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!