Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Medtációval hogyan érjek el...

Medtációval hogyan érjek el dolgokat? Azthiszem tudok meditálni, de nem tudom mit képzeljek el hogy bevonzam, vagy elérjem amit szeretnék.

Figyelt kérdés

nem jártam tanfolyamra, sok youtube videót hallgattam, és sok jó videó fent is van ami sok mindenben segít de mi van ha nem csak a lelki egyensúlyomat, önbizalmamat, a lelki békémet akarom fejleszteni hanem például egy jó zenét megcsinálni, új barátokat szerezni vagy valami, amit nem nagyon lehet megtalálni a youtube-on?

azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek az jó ha a légzésemre koncetrálok először , a testemet ellazítom, számolással esetleg vagy bármi mással még jobban lemegyek picit, majd csak szimplán erősen képzeljem el amit megakarok szerezni? és éljem át és ennyi? csak mert sok youtube videóba még csinálnak olyat is hogy például: képzelj el egy tenger partot ahol jön egy szép hajó, nézzük meg milyen szép és rakjuk bele a rossz élményeinket aztán engedjük el a hajót, szóval akkor nem kéne mással is ilyen formában valahogy gondolkodni? mi a megfelelő praktika olyan dolgokra amiket én szeretnék megszerezni és nem kell hozzá megkeresnem egy videót?



2019. máj. 22. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy agykontroll tanfolyamra!
2019. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Részletes kérdéseiddel, problémáiddal, korrekcióért fordulj tanárodhoz, Youtube mesterhez! Látod, eddig is olyan sokat segített neked, igaz?
2019. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem tudod helyén kezelni ezt az egészet. Széleskörű de felületes ismereteid vannak, ezeket a technikákat nem csak helyesen kéne tudni alkalmazni, de azt is tudnod kéne, meddig terjed a technika és mit kell tenned neked, illetve egyáltalán mi az amit te elvárhatsz és mi az amit nem.

Csoda nem fog történni veled csak azért mert “különleges” dolgokat csinálsz.

2019. máj. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát úgy nehéz róla több információt megtudni, ami segítene, amikor azt írja mindenki hogy rosszúl csinálom.
2019. máj. 25. 14:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt kellene megérteni, hogy egy youtube videóból, meg egy kommentből nem fogod tudni megtanulni.
2019. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!