Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működik az agykont...

Szerintetek működik az agykontroll vagy a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy hétfőn szóbelizem, érettségi, de a magyar tetelekkel hadilábon állok. Olvastam, ha sokat gondolunk valamire, azt bevonzzuk. Akkor én most hogyan érhetném el azt, hogy Az Ady Endre című tételt huzzam ki? Ezt a tételt mintha valaki a fejembe verte volna, annyira jól tudom, de a többit hiába tanulom, elfelejtem.

Mindenki írta, hogy sokat gondolt rá, kiverte a rossz dolgokat a fejéből, és sikerült neki.

Szerintetek ez igaz? Működik ez valakinél?



2019. jún. 14. 10:41
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
53%
müködik de elöbb tanulsz meg 20 tételt mint ezt
2019. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%
En rengeteg szuper dolgot es tortenest vonzottam mar be az eletembe, sot... igazan szuper dolgok csak aztan tortentek velem, hogy olvastam a temaban elkezdtem alkalmazni. Szakma, jo melohely, kulfold, szereto par. Minden jo akkor tortenik, es persze a rossz is(ez altalaban konnyebben megtortenik, sajnos) A parom meg egy igazi mazlifaktor, miota egyutt vagyunk minden ossze jott neki, uj melo, jo fizu, vadiuj kocsi, utazasok egyutt. Szoval hiszik vagy sem az emberek, engem nem erdekel, nekem mukodik es ez a lenyeg :)
2019. júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
53%
3aska, azert mert te egy szerencsetlen fsz vagy, meg vannak dolgok amik leteznek. De te meg ehez is egy orbitalis nagy pancser vagy.
2019. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Végül az Ady tételt húztad? :)
2020. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!