Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működik az agykont...

Szerintetek működik az agykontroll vagy a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy hétfőn szóbelizem, érettségi, de a magyar tetelekkel hadilábon állok. Olvastam, ha sokat gondolunk valamire, azt bevonzzuk. Akkor én most hogyan érhetném el azt, hogy Az Ady Endre című tételt huzzam ki? Ezt a tételt mintha valaki a fejembe verte volna, annyira jól tudom, de a többit hiába tanulom, elfelejtem.

Mindenki írta, hogy sokat gondolt rá, kiverte a rossz dolgokat a fejéből, és sikerült neki.

Szerintetek ez igaz? Működik ez valakinél?



2019. jún. 14. 10:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy mennyi az esélye.. Nem arról van szó, hogy csak őt tudom, mert megy még rajta kívül J. A, Krúdy, Csokonai és Babits is, csak hát na, Adyt még akkor is el tudnám mondani, ha valaki álomból keltene fel engem.
2019. jún. 14. 12:59
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

Működik, viszont neked azért nem fog sikerülni, mert csak azért akarsz hinni most (egyébként soha nem hinnél), hogy átmenjél a vizsgán.

Ez sokkal összetettebb dologról szól.


Nézd meg ezt a két filmet légyszíves: https://www.youtube.com/watch?v=Yrh3si2NaSk

https://www.youtube.com/watch?v=m0GPCvnb4yI

2019. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%
Én szigorlaton próbáltam, hogy erősen gondolok valamire, hátha azt húzom, de nem jött be, szóval szerintem inkább tanulj :'D
2019. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%
Működik, de erre nagyon rástresszeltél, emiatt kicsi az esélye, kezdőként ennyire konkrét dolgot nehéz bevonzani.
2019. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

De sok olyan ember kommentel, aki vagy föladta vagy nincs tapasztalata, de löki a rizsát. Attól még, hogy valamivel nem vagyunk tisztában, az még működhet. Gyakorolni kell, mint mindent, hogy tapasztalatod legyen.

Én is pont érettségin tapasztaltam meg, hogy sokat foglalkoztam egy témakörrel, állandóan azt tanultam valamiért és bizony elhanyagoltam a többi tételt, de nem arra gondoltam, hogy melyiket nem tudom, hanem arra amit igen és bevonzottam és azt húztam töriből amit szerettem volna. Nem hittem el....

2019. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

Azt hiszem egy valamit nem említett meg senki.

Mindd az agykontroll mindd pedig a vonzás törvénye egy olyan dolog amit tanulni és gyakorolni kell, akkor lehet eredményt elérni.

Több kevésbé egyszer-egyszer intuitív módon is működhet, mint ahogy ezek a dolgok észrevétlenül is jelen vannak az életünkben.

De így, hogy mindenféle gyakorlás vagy tudás nélkül te máról holnapra ebben bízz, az semmi, nem fog működni.


Továbbá, még ha valaki gyakorlott annak is hullámzó az eredményessége, főleg hogy ezek a technikák nem arról szólnak, hogy aki ismeri őket, annak onnantól kezdve "minden" összejön megállás nélkül.


Szóval igazából ez felejtős.

Csak azoknak írtam, aki hisz ebben, aki nem annak nem kell komolyan vennie a válaszom.

2019. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Az agykontrollban kb 40 éve még hittem, és gyakoroltam is sokat. Ma már nem hiszek benne, de ez ne tántorítson el senkit. Tapasztalja meg mindenki, és döntse el tetszés szerint. A vonzás törvénye viszont akkora maszlag, mint a Clark Ádám kotróhajó. Csak a vidéki kislányoknak való.
2019. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

Működik!

Nekem tanulnom se kellett, jön magától, bár én alapból mély érzelmeket viszek a dolgokba!

2019. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Igen is működik, legalább is nálam. A pénz, jólét és egészség bevonzása mind működik, de hit és gyakorlása kérdése.
2019. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kár, hogy csak most olvastalak, pedig tudtam volna segíteni neked.
2019. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!