Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha nem bírom elviselni az...

Ha nem bírom elviselni az álmaimat, van valamilyen módszer arra, hogy csak minimálisat aludjak, és azzal is bírjam a napot? (Jelenleg 3-4 órát alszok. )

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 06:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen van, úgy hívják pszichológus. Nem az alvást kell megszüntetned hanem a rémálmaidat. Nem tudtad feldolgozni még az elvesztést, fordulj szakemberhez a kialvatlanság nagyon csúnya dolgokat képes művelni a szervezettel.
2019. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és elnézést a késői reagálásokért, de az utóbbi időben végképp nem voltam formában. Ma van a születésnapja, és az idáig vezető napok tortúra voltak...


"3-4 ora alvas tokeletesen elegendo egy idealis testileg es lelkieleg egeszseges ember szamara."


Testileg se vagyok egészséges, 50%-os a helyrehozhatatlan károsodásom és az immunrendszerem is nagyon gyenge, kevés túlzással, ha a környezetemben kettőt köhögnek, akkor már elkapom, és ágynak esek.



#9: De, amikor felébredek, akkor elhagy. :(


#11: Rengeteggel próbálkoztam, a többség elhajtott, de tegnapelőtt jártam egynél, aki eddig jónak tűnik. De a pszichológus se foghatja 0-24 órában a kezemet, bármennyire is segíteni akar.

2019. okt. 17. 01:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Es akkor mi van? Kovetkezo álomban ismét ujra egyutt lesztek

Regebben enis sajnaltam hogy nem a valosag

De jobb igy legalabb nem kell megbannom semmit

Es olyan emberekkel akikkel álmomba vagyok igazabol eselyem se lenne egyutt lenni mert sokkal szebbek nálam, szóba se állnának velem

2019. okt. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!