Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leszbikus vagyok, elengedtem...

Leszbikus vagyok, elengedtem egy nőt -legalábbis azt hiszem-, akit nagyon szerettem, de álmodtam vele, mit üzen az álom?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk jó volt, de sosem volt köztünk semmi. Ő hetero, tudja rólam, hogy más vagyok.

Álmomban nála voltam, feküdtem az ágyon. Ő belépett a szobába és lekapcsolta a villanyt. Megérintette a vállam és azt mondta :” hát itt vagy!” majd ajkát éreztem az ajkaimon. Én elfordúltam, mert azt hittem véletlenül történt ez, de aztán megfogta az arcom és újra megcsókolt.

Ekkor történt, ami ilyenkor történni szokott, de aztán hirtelen zárkózottá vállt.

Miért álmodtam ezt vele? Vajon nem engedtem el egészen?

Előre is köszönöm!


2019. okt. 15. 09:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Azt megtehetet. Tisztaban vagyok vele hogy nehez ezekben az ocsmany idokben megterni de legalabb probald meg.
2019. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Te meg megpróbálhatod elásni magad ezekben a mocskos időkben. ;)
2019. okt. 18. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!