Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kölyök oroszlánnal és medvével...

Kölyök oroszlánnal és medvével álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

17/F


Azt álmodtam hogy elmemtem a családommal nyaralni és vittünk magunkkal egy kölyök oroszlánt és egy kölyök medvét, ezek az állatok születésük óta velünk nevelkedtek az álmomban. Útközben megálltunk egy benzinkúton és kiszállt mindenki az állatokkal együtt, emlékszem hogy a kis medve fejét még meg is simogattam és nagyon néztek az emberek, arra lettünk figyelmesek hogy az oroszlán elkezd morogni ránk, próbáltunk hátrálni de édesanyám lábára ráharapott ezzel zúzódást okozva neki, utána elkezdtünk szaladni az oroszlán elől a kocsihoz és sikeresen mindannyian beültünk a kocsiba és minél gyorsabban távoztunk onnan, arra viszont nem emlékszem hogy a kis medve bármit vadul reagált volna le, végig nyugodt volt, anyumnak nagyon fájt a harapástól a sípcsontjánál, de sikeresen elmenekültünk, és felkeltem.


2019. okt. 31. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy szorongásos álom volt. Az oroszlán valaki aki veletek van, de félsz hogy bármikor agresszív lehet. A kismedve egy lehetőség, amiből erő lehet, de fél (egyébként a medve te magad voltál).
2019. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tanulni fogsz. Nagy tudásra teszel szert életed folytán.

Tanulás által szerzed meg a hatalmat.

2019. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2019. okt. 31. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!