Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Figyelt kérdés

Most már harmadik éjszaka ijedek fel, hogy rémálmom volt. Első éjszaka zombi járvány terjedt és menekültünk. Második éjszaka a munkahelyem és az egyik külső helyszínünk között rohangáltam IT probléma miatt a laptopommal (a fő munkahelyi eszközöm) és közben valakik elvették, hogy Aliennel fertőzhessenek meg. De a mai volt a legdurvább. Egy online játékot üzemeltető cégnél olvastam, mint orvos (nem vagyok az és sosem akartam az lenni a valóéletben) és van egy event, ami kihat a játékon kívül is. Ha túl sokáig tétlen vagy, nem mozogsz megjelenik a Sárkánycsászár, lassan válik valóságossá ahogy közeledik feléd, amikor elér lesz teljes pompájában arany-piros olyan autentikus kínai göncben lesz. Ha elér és hozzádér meghalsz, elveszi a lelked. Csak az látja, aki "fertőzött". Amint megmozdulsz, akár kocsival eltűnik. Ha valakihez hozzáérsz akkor ő is elkapja ezt. Az álmomban az első pasimmal voltunk még együtt és megjelent a család régi barátja, egy velem egykorú srác (totál ismeretlen a való életben), és gyerekként bele voltam zúgva és most újra fellángoltak az érzelmek. Közben rájöttem erre az átokra és épp osztálytalálkozót szerveztünk, ezért sok volt osztálytárssal személyesen beszéltem előtte, ugye megérintettem őket. Mindenkinek szóltam, hogy figyeljen. Egy embert nem értem el, őt személyesen felkerestem. Valamiért helikopterbe szálltunk a barátnője miatt, de ő nem "kapta el". Miközben beszéltünk a helikopterben ülve, barátnő kocsiban, megjelent a sárkánycsászár és majdnem elkapott, éppen el tudtunk indulni. Mikor hazaértem rájöttem, hogy a Srác is elkaphatta és tegnap este bulizni volt és azóta nem jött ki a szobájából, lehet elkapták már így kb rátörtem az ajtót. Összeszedtük a cuccaink és autóval indultunk valahova de közben kitört a pánik, mert az emberek azt hitték járvány van, mert sorra halnak az emberek. Valamiért kiszàllt a kocsiból a Srác és benne hagyta a slusszkulcsot. A pánik miatt egy fura néni be akart szállni az autónkba és elhajtani. Én sorbsn csuktam be az ajtókat (valamiért az összes nyitva volt +csomagtartó) de a sofőr ajtajához lassan értem, már benyúlt amikor becsaptam így kb levágtam vagy nagyon eltörtem a karját, mert lifegett a kabátban. Elkezdett kiabálni, megjelent 2 rendőr és visszaért a Srác és amíg ácsorogtunk, hogy tisztázzuk a helyzetet megjelent a sárkánycsászár és itt felijedtem.


Tudom, hogy kicsit kusza, de túl sokra szoktam emlékezni az álmaimból, amik néha amúgy nagyon jó filmalapok lennének... Van egyáltalán értelme, mögöttes tartalma vagy csak túl színesek az álmaim?



2019. nov. 7. 05:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tipikus szorongásos rémálmok, valaki, vagy valami üldöz el akar "kapni" (sárkánycsászár, fertőzés, zombi, baltásgyilkos akármi).
2019. nov. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!