Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon rossz érzésem van!

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy kialakulóban van valami egy pasival. Lassan, de biztosan egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Viszont többször átfutott már az agyamon, hogy mi van, ha azért haladunk viszonylag lassan, mert barátnője van? Erre ma éjjel azt álmodtam, hogy elmondta, hogy 3 éve barátnője van. Annyira lesokkolt ez a hír álmomban, hogy még most is teljesen a hatása alatt vagyok. Honnan tudhatom, hogy ez jóserejű álom volt, vagy csak a félelmem jelent meg álmomban?
2010. máj. 29. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem minden álom jelent valamit, sőt a legtöbbnek semmi ezoterikus jelentősége nincs. Szerintem azért álmodsz ilyeneket, mert ettől félsz, sokat foglalkozol ezzel. Nyugi! inkább ébren derítsd ki, hogy van-e barátnője. :)

2010. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy fontos neked kizárólagosságot szeretnél, te szertenél lenni a barátnője.


Erre van is esély. Ha eg ypasi lassan halad, nagy az esély, hogy azért, mert komoly kapcsolatra vágyik. Amúgy lerohanna.

Hacsak nem alibinőt keres, a fiúja mellé. De ez 1%

2010. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
első válasz stimm. jóserejű álom...na ne nevettess, egy álom nem lehet jóserejű, maximum önbeteljesítő.
2010. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

50% hogy bejön! :D

nekem már előfordult hogy álmodtam valamit és másnap megtörtént... :D

2010. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudjatok jobban utána olvastam,Ez a téma qvantum fizikát boncolgat, ugyanis az anyag inszubsztanciális, A gondolat erejét nem illik alábecsülni, Én megtettem, Elnézést
2010. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni, hogy megkérdezed tőle.
2010. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagy hatással volt rád,akkor lehet jelentősége.Szerintem kérdezd meg a fiútól,mi az igazság.Figyelj oda rá.Bár,nem biztos,hogy befogja vallani az igazat.De előbb utóbb úgyis kiderül.

Minél inkább közeledik hozzád,annál inkább távolodik a másik lánytól(már ha van másik...)mindenesetre ha van,akkor nem nagyon szeretheti,nem túl hűséges és megbízható az,aki nem zárja le a kapcsolatát,mielőtt egy másikba belekezdene .

2010. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drága 00.13!Ugye nem fogod ezt válaszolni minden kérdésre?!:)Az enyémhez is beírtad,egyszer jó volt,de többször olvasni már uncsi:)
2010. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!